Мобільні додатки Hikvision.
Тонкощі …

 Мобільні додатки Hikvision. Тонкощі роботи з Ezviz

Усім нам час від часу доводиться бувати у від’їздах, але водночас хочеться знати, як йдуть справи вдома, в офісі, у дитячому садку в дитини і навіть на дачі, зі смутком покинутій до літа.

Заходячи у Play Market та вбивши у пошуку чарівне слово Hikvision, губишся у безлічі додатків, часто випущених офіційним виробником.

 

На чому ж зупинитися?

Існують три основні додатки, які використовують українські користувачі:

IVMS-4500 (і його “планшетна” версія IVMS-4500 HD)

Ezviz

і зовсім новий Hik-Connect.

І якщо IVMS-4500 та Hik-Connect вже відзначені нашою увагою, і з їх експлуатацією усе більш-менш зрозуміло, то про мобільний додаток Ezviz ми поки не писали. Терміново виправляємо ситуацію. Знайомтесь, мобільна версія Ezviz.

Почнемо зі стартового екрана, який автоматично завантажує додані з сайту камери (верифікаційний код потрібно ввести повторно). Натиснувши на “+” у правому верхньому куті ви попадаєте в меню додавання нового пристрою.

Додати пристрій, як і раніше, можна за допомогою QR-коду.

Або за допомогою серыйного номеру та верифікаційного коду.

Так виглядає відео у додатку. Ті ж можливості перемикання якості, виведення сигналу з декількох камер та ін.

Сторінки налаштувань практично не відрізняються від додатків, розглянутих раніше.

 

Побачивши подібний розбір усіх трьох додатків в інтернеті, ми одноголосно віддали перевагу IVMS-4500, як найгнучкішому (IVMS-4500 єдиний дозволяє підключити відео з будь-якого джерела). Однак, у процесі підготовки статті, з’ясувався один цікавий факт про Hik-Connect, який не був офіційно заявлений (у всякому разі, ми подібних заяв не знайшли).

Hik-Connect автоматично підтягує всі пристрої, додані до акаунту на Ezviz у випадку, якщо ви заходите під тим самим акаунтом (акаунти Ezviz’a активні у Hik-Connect без додаткової реєстрації). Верифікаційний код, правда, доведеться ввести повторно.

Підсумовуючи, найперспективнішим виглядає додаток Hik-Connect. Він уже має всі функції інших додатків, інтегрований з останньою оголошеною Hikvision онлайн-платформою і, судячи з усього, саме на нього зверне основну увагу виробник.