Налаштування email-повідомлень

 Налаштування email-повідомлень  продуктів Hikvision

Хочете миттєво дізнаватися про будь-які подій, пов’язані з об’єктом спостереження? Підключіть опцію email-повідомлень.

Встановивши камеру, хочеться безперервно бути у курсі того, що відбувається на об’єкті відеоспостереження. Перешкодою може стати недостатня швидкість інтернету або його відсутність. А мати доступ до записів хочеться завжди. Ми рекомендуємо налаштувати email-оповіщення. Окрім багатьох плюсів, які ви відчуєте після початку використання, email-сповіщення можуть зберігати інформацію, навіть якщо зловмисники пошкодять камеру або реєстратор.

У цьому матеріалі ми поговоримо про налаштування email-повідомлень, як завжди детально і з картинками.

Перш за все, вам потрібно дізнатися параметри своєї вихідної (саме вихідної, це важливо) поштової скриньки. З неї камера або реєстратор буде відправляти пошту.

Найбільш популярні:

Google –

Yandex – 

Для всіх інших варто шукати за запитом “Налаштування SMTP для …” або завести окрему пошту на популярних поштових клієнтах.

Налаштувати сповіщення можна як для камери (IP), так і для реєстратора (будь-якого підключеного до інтернету), і у цьому сенсі різниці в інтерфейсі не існує.

Налаштування можливе через програму IVMS 4200 web-інтерфейс або напряму (тільки для реєстраторів).

Налаштування IVMS 4200

Загальне вікно налаштувань IVMS.
 

Зайдіть до “віддаленого налаштування” пристрою.

Відкрийте “Події”, потім відкрийте вкладку “Email”.

Вкладка “Email”
 

Це основне вікно необхідних налаштувань, де ви вказуєте інформацію поштової скриньки (адреса і пароль), налаштування поштового сервера, а також адресатів (до трьох).

Окрім іншого, зазначивши галочкою пункт “Send Attachments” ви дозволите камері або реєстратору надсилати кадри зйомки тих моментів, які викликали надсилання листа.

Вікно введення даних отримувача пошти
 

Після цього перейдіть до вкладки необхідної події (по якій повинна надсилатися пошта), і однією галочкою на пункті “Email Linkage” активуйте надсилання пошти.

Вікно детекції руху
 

Можна налаштувати надсилання на пошту сповіщень про переповнення жорсткого диска, його вихід з ладу або спроби некоректного входу.

Вікно сповіщень. Вибір події
 

Достатньо просто відмітити потрібну подію “галочкою”.

Відмітка про сповіщення про переповнення диска
 
 

Для web-інтерфейсу. Варіант перший

Зайдіть у вкладку “Налаштування”. У лівій колонці виберіть “Мережа” – “Дод. налаштування”. У найпершій вкладці ви побачите налаштування email.

Вкладка налаштувань email у веб-інтерфейсі
 

Аналогічно налаштувань до IVMS 4200 у цьому пункті налаштуйте інформацію поштової скриньки (адреса і пароль), налаштування поштового сервера, а також адресатів (до трьох). Для налаштування самих подій зайдіть (у лівій колонці) до вкладки “За подією”, а далі виберіть потрібну подію і відзначте галочкою “Над. Email”.

Вкладка події у web-інтерфейсі
 

Аналогічно налаштовуються сповіщення про технічні несправності самого реєстратора.

 

Вкладка сповещений web-інтерфейса

Для web-інтерфейса. Варіант другий

Якщо ваш web-інтерфейс відрізняється від описуваного вище, вам необхідно зайти у вкладку “Налаштування”, у лівій колонці вибрати пункт “Мережа”. З усіх вкладок вибираєте “Email”.

Вкладка налаштувань email у web-інтерфейсі
 

Аналогічно попереднім пунктам налаштовуєте інформацію поштової скриньки (адреса і пароль), налаштування поштового сервера, а також адресатів (до трьох). Усі події, у такому випадку, налаштовуються у вкладці “Події”, для цього досить відзначити галочкою “Над. Email”.

Вкладка налаштувань подій надсилання пошти
 

 

Для реєстратора, напряму

Для налаштування самого email виберіть пункт “Конфігурація”.

Основне меню реєстратора. Пункт “Конфігурація”
 

У лівій колонці виберіть пункт “Мережа”, далі у верхніх вкладках – “Email”. У ній вкажіть інформацію поштового ящика (адреса і пароль), налаштування поштового сервера, а також адресатів (до трьох).

Відзначивши пункт “Send Attachments” ви дозволите камері або реєстратору надсилати кадри знімання тих моментів, які викликали надсилання пошти.

 
 
Вікно налаштувань пошти у реєстраторі

Перейдіть до головного меню і виберіть пункт “Камера” для налаштування подій надсилання пошти.

 
Основне меню реєстратора. Пункт “Камера”
 

У цьому пункті виберіть потрібну подію (за рухом, втрата відео та ін.) для надсилання email. Досить натиснути на шестірню і вибрати галочку “Send Email” у вкладці “Linkage Action”.

Налаштування подій руху/втрати відео
 

Для того, щоб налаштувати сповіщення про технічні несправності реєстратора, поверніться до пункту “Конфігурація”, відкрийте у лівій колонці вкладку “Сповіщення” і виберіть подію спрацьовування.

Вибір події для оповіщення у реєстраторі

Позначте “галочкою” відправку email.

Вікно налаштувань сповіщень у реєстраторі
 

Подібним чином будуть виглядати сповіщення у вас на пошті. Тип спрацьовування, час, серійний номер пристрою (а для реєстратора ще й ім’я камери, що викликала спрацьовування) і прикріплені файли зображень.

Приклад email-сповіщення