Hikvision допомагає захистити …

Hikvision допомагає захистити гігантських носорогів в Південній Африці

У фатальну ніч 2 березня 2012 року браконьєри вистежили трьох носорогів в заповіднику Каріега в Східно-Капській провінції ПАР, а потім застосували транквілізатори. Потім їм відрубали роги коротким мечем, і вони залишилися лежати в агонії в калюжах крові. Єдиною вижила зухвала і безстрашна біла корова-носоріг, яку пізніше прозвали Танді. На косі, одній з офіційних мов Південної Африки, це ім’я означає мужність (або бути коханим). 

 

Танді продовжувала дивувати всіх своєю неймовірною бойовою силою і дивовижним одужанням. Вона стала першим носорігом, який пережив напад браконьєрів. Її історія поширилася по всьому світу і надихнула багатьох людей зайнятися збереженням носорогів. Тепер у неї є три власних теляти – Тембі (Хоуп), Колін (названий на честь покійного засновника заповідника Каріега) і Мфето (Справедливість) – і вона продовжує жити в дикій природі в заповіднику Каріега.

 

Підрозділ по боротьбі з браконьєрством, оснащено передовими відеотехнологіями

 

Заповідник Каріега займає великі 10 000 гектарів незайманої африканської дикої природи. Після жорстокого нападу в 2012 році заповідник створив підрозділ по боротьбі з браконьєрством, спеціально для захисту популяції білих і чорних носорогів на території. Крім того, підрозділ по боротьбі з браконьєрством приступив до установки зовнішніх кульових камер Hikvision в критичних місцях уздовж ліній забору. Наприклад, одна з камер стоїть на березі річки, що межує з заповідником, щоб стежити за пересуванням людей по воді. Можливість виявлення вторгнень дає рейнджерам попередження – і дає перевагу – коли люди намагаються отримати несанкціонований доступ. 

 

Кущі, тварини, жуки і погане або повністю відсутнє освітлення є основним камінням спотикання, коли справа доходить до звичайних камер, встановлених в такому середовищі, як Каріега. Камери, подаровані Hikvision, обладнані моторизованими варіфокальними об’єктивами з інтелектуальним фокусуванням, і всі кадри передаються в операційний центр, де рейнджери можуть оцінити будь-яку ситуацію і вжити негайних заходів. Використовуючи DeepinMind NVR на базі штучного інтелекту, рейнджери можуть зосередитися на виявленні людей і не витрачати дорогоцінний час на помилкові попередження.

 

 

«Hikvision приєдналася до нас і надала деякі з цих високоякісних мережевих камер для Kariega Game Reserve. І ці мережеві камери дійсно дуже допомагають у захисті нашої дикої природи. Звичайно, це корисно для нашого підрозділу по боротьбі з браконьєрством. Це означає, що ми можемо спостерігати як на місці, так і віддалено – щодня, щогодини, 24/7. Для наших людей на місцях розуміння того, що в критичних точках заповідника встановлені камери, допоможе більше зосередитися на своїй реальній роботі – наглядати за носорогами », – сказав Даніель Хессл, менеджер заповідника по боротьбі з браконьєрством.

 

Джонні Ге, директор проекту Hikvision в Південній Африці, сказав: «Як всі ми знаємо, носороги є невід’ємною частиною південноафриканської екосистеми, і вони знаходяться в кризі через безжальне браконьєрство. Команда Hikvision дуже пишається тим, що ми можемо зробити щось, щоб допомогти зупинити бійню носорогів за допомогою передових відеотехнологій. Забігаючи вперед, ми продовжимо тісно співпрацювати з місцевими партнерами для захисту носорогів. І, сподіваюся, в найближчому майбутньому вони більше не будуть піддаватися критичній небезпеці ».

 

За рахунок використання відеотехніки по зовнішньому периметру заповідника зона безпеки для носорогів була збільшена. Більш того, це також забезпечує безпечніші умови роботи для рейнджерів на території, які є останнім шаром захисту для носорогів і стоять прямо на лінії вогню між носорогом і браконьєром. 

 

Для сталого майбутнього необхідні додаткові зусилля

З 2009 по 2019 рік тільки в Південній Африці було зареєстровано 8 288 смертей носорогів через браконьєрство. Вбивства трохи сповільнилися, але принаймні одного носорога в день продовжують по-звірячому вбивати браконьєри. 

 

 

Зменшення чисельності випадків браконьєрства на носорогів вимагає величезних зусиль усього світу, включаючи підтримку більш сильних підрозділів по боротьбі з браконьєрством і передових технологій. Hikvision внесла свій вклад в ці зусилля і досліджувала нові шляхи до сталого майбутнього.