Огляд аналогового відеодомофона

 Огляд аналогового відеодомофона Hikvision DS-KIS201

Нещодавно ми вже показували модель відеодомофона Hikvision з високого цінового сегмента. У сьогоднішньому огляді детально розглянемо відеодомофон Hikvision DS-KIS201, бюджетну модель аналогового відеодомофона, що складається з монітора DS-KH2200 та панелі виклику DS-KB2411-IM.

 
Hikvision DS-KIS201
  • Аналоговый
  • 720×576 – 25 к/с
  • IR – 2M
  • 7″ 800 х 480p
 

Комплект надійно упакований у зручну валізу з пластиковою ручкою для комфортного переміщення покупки. Розпакуймо коробку й детально розглянемо те, що всередині.

Кожна деталь комплекту розміщена в окремому відсіку та упакована у плівку. У коробці також знаходиться інструкція, на жаль, лише англійською.

Усі додаткові комплектуючі представлені на двох фотографіях нижче.

До нього входять: основний 4-контактний дріт зв’язку між панеллю та монітором, блок живлення (під’єднується лише до монітора), інструкція, накладка для монтажу.

Нижче – вміст червоного пакета.

Це комплект дюбелів та шурупів (4 і 2, відповідно), два чотириконтактні дроти зв’язку з іншими моніторами (про це нижче), один триканальний – для під’єднання панелі виклику до дверей, та двоконтактний дріт для під’єднання додаткової аналогової камери.

 
 

Тепер розглянемо панель виклику Hikvision DS-KB2411-IM. Вона обладнана адаптивною ІЧ-підсвіткою, кнопкою виклику, вбудованою кольоровою прихованою камерою з роздільною здатністю 720×576 – 25 к/с та реле відмикання замка (N.O./N.C.)

Панель виклику та її пластмасовий монтажний короб.

Вигляд спереду.

Вигляд ззаду.

Приклад під’єднання дротів.

Зліва під’єднується чотирипіновий контакт монітора, справа – трипіновий контакт дверей.

Нарешті, сам монітор, він же домофон. Hikvision DS-KH2200 – це 7″ кольоровий дисплей 800 х 480 пікселів, можливість під’єднання до 2 панелей виклику, 3 моніторів, 1 додаткової камери відеонагляду, відкриття замка та двосторонній .

Вид ззаду. Справа видно поглиблення для регулювання гучності (міняється викруткою).

Приклад підключення дротів. Справа розміщені контакти живлення (під’єднання) та аналогової камери (над контактом живлення, на фото – пустий). Інші 4 чотириконтактні роз’єми ідентичні та можуть використовуватися для під’єднання панелей виклику або інших моніторів.

Приклад показу зображення на моніторі ввечері, з використанням лише вуличного освітлення.

Так виглядає комплект цілком.

Розбір кнопок на панелі, зліва направо. Перша – прийняти дзвінок, друга – відчинити двері, третя – увімкнути перегляд камери, четверта – перемикання між камерами.

Тепер про функціонал, підключення та інші цікавинки.

Перший нюанс. Кожен з моніторів може працювати у двох “контурах” відеонагляду. Ми вже згадували про те, що у нього є 4 чотирипінові роз’єми. Вони з’єднуються всередині попарно (передача сигналу відбувається послідовно). Відповідно, кожен монітор може приймати сигнал від ВП або іншого монітора. Таким чином, їх можна об’єднати у невеличку мережу.

Висновок. Монітор може приймати сигнал з двох різних джерел та передавати кожен з них далі (але кожен – лише по одному каналу).

Другий нюанс. До монітора можна під’єднати аналогову камеру. Саме аналогову, не THD, HD-CVI AHD.

Третій нюанс. Перемикання між камерами не працює в режимі дзвінка. Перемикати можна лише в режимі “вільного перегляду”.