Огляд Wi-Fi-дзвінка DS- …

Огляд Wi-Fi-дзвінка DS- KB6003-WIP

DS-KB6003-WIP – перший Wi-Fi дзвінок Hikvision, що з’явився на українському ринку. На відміну від інших викличних панелей, DS-KB6003-WIP призначений для самостійного використання через мобільний додаток Hik-Connect.

Що у коробці?

Перший приємний бонус – три накладки різних кольорів. Тут Hikvsion подбав і про естетичну сторону: вибирайте накладку, що найкраще пасує до вашого інтер’єру.

У комплекті інструкція і швидке керівництво, наклейка для монтажу, дроти і колодка для комутації, накладки на дзвінок, дюбеля, резистор (про нього – нижче) і дзвінок.

 

Дизайн і наповнення

Так виглядає дзвінок без накладок. Компактний і красивий, але не захищений від попадання вологи – фактор захисту IP54.

А це варіації Hikvision DS-KB6003-WIP у всіх своїх “одежинах”. Одна з них вам точно сподобається.

 

Основна специфікація

DS-KB6003-WIP – Wi-Fi відеодзвінок. Він підключається до інтернету по Wi-Fi за допомогою QR-коду, надрукованого на наклейці під накладкою дзвінка (на фото вище).

Hikvision DS-KB6003-WIP підтримує підключення до механічного дзвінку, виявляє рух і записує відео. Є слот під SD-карту до 128 Гб.

Вбудоване ІЧ-підсвічування допомагає розглянути гостя навіть у темряві, на відстані до 5 метрів.

 

Особливості

Вище ми згадували, що в комплекті є резистор. Його рекомендують використовувати, якщо DS-KB6003-WIP працює без механічного дзвінка. Нижче – стандартна схема підключення.

 

Кому підійде?

Тим, хто часто мандрує. 

Тим, чия мама, бабуся або теща полюбляють з’являтися на порозі без попередження.

Інтровертам, що люблять відчиняти двері лише тим, кому хочеться, тобто нікому.

Тим, хто схильний до панічних атак, пов’язаних зі зломом вхідних дверей.

Власне, Hikvision DS-KB6003-WIP підходить кожному, адже ситуації, коли відкривати двері не хочеться або не потрібно, трапляються з кожним із нас.