Перше знайомство
з Hik…

Перше знайомство з Hik-Connect

У грудні ми вже освітлювали новину про офіційну заміну сервісу HiDDNS на Hik-Connect.

Сьогодні під час спроби залогінитись на hik-online, ви побачите попередження про скасування роботи сервісу. Тим не менше, раніше налаштовані пристрої поки працюють і повинні працювати нормально до 16.02.17.

Заходимо на hik-connect. На моніторі постає значно привабливіший і сучасний дизайн. Особливості додавання пристроїв не змінилися – вводимо серійний номер та верифікаційний код.

У новому сервісі заявлені функції, вже звичні для користувачів: доступність пристрою за доменом в IVMS4200, IVMS4500, а також нові мобільні додатки hik-connect для Android та iOS.

Додаток являє собою сервіс, куди автоматично заносяться всі додані у ваш профіль пристрої. Пристрої, що були додані через додаток, також додаються на сайт.

Важливо! Якщо пристрій було додано через сайт, то у додатку потрібно буде повторно ввести верифікаційний код.

Окрім того, у додатку є весь основний функціонал IVMS4500 – додавання пристроїв вручну та за допомогою QR-коду, віддалений перегляд онлайн (зі зміною якості, звуком та ін.) і відтворення записів, запис відео та зображення в ручному режимі, та отримання сповіщень.

о 

 
 
 
 

Погодьтеся, усе виглядає смачно. Де ж ложка дьогтю?

На даний момент IVMS4200, IVMS4500 та прошивки пристроїв не підтримують Hik-Connect. Але виробник обіцяє все виправити найближчим часом.

Як ми використовували Hik-Connect?

Ми вирішили дещо обійти інструкції та додали доступ до камери через hik-connect у полі, призначеному для DDNS, замість рекомендованого виробником поля для “Платформ доступу”, бо на теперішніх прошивках деяких пристроїв у рекомендованому виробником полі доступу присутній лише Ezviz.

На скріні вище показано як налаштовували ми. Нижче – як потрібно налаштовувати, керуючись інструкцією виробника.

Разом з вами чекаємо кінця першого кварталу, враховуючи обіянку виробника підготувати повнофункціональну платформу Hik-Connect у рещому кварталі 2017 року. Добре, що обіцяного три роки чекають не китайське прислів’я.