Підключення IP-камер до
THD-реєстраторів. …

Підключення IP-камер до  THD-реєстраторів. Інструкція

Існує помилкова думка, що THD у минулому. Але у наш час більшість THD-реєстраторів – гібридні, до них можна додати від 1 до 18 IP-камер. У новому матеріалі ми розповімо про особливості підключення IP-камер до THD-реєстраторів. Як бонус, вас чекає таблиця сумісності IP-камер з реєстраторами.

У підключенні IP-камери до THD-реєстратора немає нічого складного. За великим рахунком, немає суттєвої різниці у підключенні до IP- або THD-реєстратора, але потрібно врахувати кілька особливостей:1. У THD-реєстратора обмежена кількість “входів” і якщо до реєстратора DS – ** 04 вже підключені чотири THD-камери, IP-шку він “підхопити” не зможе.

2. У THD-реєстраторів, як і в IP, є обмеження за якістю відео, яке він здатний сприймати. Для кожної лінійки обмеження індивідуальні.

В іншому процес не занадто відрізняється від підключення до IP-реєстратора, але “повторення – мати навчання”, тому розглянемо всі варіанти.

 

Варіант №1: під’єднання камери через web-інтерфейс

Зайдіть у пункт “Налаштування”, перейдіть до “Управлінню камерами”.

Натисніть кнопку “Додати”.

Введіть пароль IP-камери.

Якщо підключення пройшло успішно, але камера “не підхопилася”, причиною може бути вибір 4-мегапіксельної камери, хоча реєстратор такі не підтримує.

 
Варіант №2: під’єднання IP-камери через програму IVMS4200

Перейдіть до вкладки “Система” – “Камера”. Як видно на скріншоті, поки не додано жодної камери. Натисніть кнопку “Додати”.

У вікні введіть параметри камери і натисніть “Далі”.

Тепер потрібно вибрати, який канал буде у IP-камери. Виберіть потрібний і натисніть “Зберегти”.

Після того, як додані всі потрібні вам IP-камери (вони знаходяться у статусі “Очікування”), натисніть “Зберегти”.

Після збереження, у разі правильно введених налаштувань, статус зміниться на “Підключено”.

 

Варіант 3: безпосередньо через реєстратор

У меню реєстратора виберіть пункт “Камера”.

Перейдіть у вкладку IP-камери.

Виберіть додавання камери.

І введіть усі параметри, після чого натисніть кнопку “Додати”. Якщо все зроблено правильно, камера з’явиться у списку доданих.

Наостанок хочемо відзначити, що після процедури додавання робота з IP- і THD-камерами нічим не відрізняється. Нижче ви знайдете список сумісних з IP-камерами реєстраторів і ліміт підключення для IP-шок (він пов’язаний з тим, як реєстратор опрацьовує інформацію з мережі).