Підсумки виставки “Безпека …

 Підсумки виставки “Безпека 2017”

Щороку 31 грудня любителі лазні, протоптуючи снігові замети, йдуть паритися. Щороку в жовтні любителі й професіонали світу відеоспостереження з усієї України та не тільки з’їжджаються до Києва на Міжнародну виставку систем безпеки “Безпека 2017”. Цього року Hikvision виступив спонсором реєстрації виставки. Ми там були й хочемо показати тим, хто не доїхав, щоб наступного року обов’язково. І жодних відмовок!

Торік ми висвітлювали всю виставку. У цьому вирішили всю увагу приділити собі коханим. Знайомтеся з обладнанням, представленим на стенді Hkvision.

Паркувальна камера. Підключається послідовно, можна розвісити цю “гірлянду” на великій парковці й не витрачатися на проводку. Камера спостерігає за трьома паркувальними місцями, якщо одне з них звільнилося – світиться зеленим, якщо всі зайняті – червоним, а ви економите час на пошук паркувального місця.

Сучасні TurboHD-камери мало чим поступаються мережевим – моторизовані об’єктиви, висока чутливість, роздільна здатність до 8 мегапікселів.

Спрощена версія представленої раніше камери PanoVu. Модель оснащена 4 камерами, що формують панораму та однією PTZ-камерою, що дає збільшену картинку виділеного фрагмента.

Посилання на офіційне джерело