Підтримка збереження морських …

Підтримка збереження морських черепах за допомогою технології Hikvision

Травмовані Морські черепахи, що одужують в центрі порятунку черепах на Лампедузі, повинні перебувати під наглядом 24 години на добу. Для підтримки цієї важливої роботи Hikvision надала відеосистему, яка допомагає персоналу та волонтерам відстежувати їх відновлення», – говорить Мауріціо Коутс з Hikvision Italy.

Тривожна тенденція скорочення чисельності морських черепах

Протягом сотень років морських черепах ловили і вбивали через їх яйця, м’ясо, шкіру і панцир, в результаті чого їх чисельність впала до критичного рівня. Сьогодні вони також піддаються ризику через промислові методи рибальства, які призводять до випадкового відлову черепах  –  часто відомих як прилов, – а також через зміну клімату та урбанізації, які негативно впливають на традиційні місця гніздування і перешкоджають розмноженню черепах.

В результаті всіх цих антропогенних ризиків популяції морських черепах швидко скоротилися. Сьогодні шість із семи видів морських черепах знаходяться під загрозою зникнення за даними Всесвітнього фонду дикої природи, а три види знаходяться в списку»знаходяться під загрозою зникнення”.

“Людська діяльність пов’язана з величезним ризиком для морських черепах. Рибальство, забруднення навколишнього середовища та рух суден – найпоширеніші загрози».

Даніела Фреджі, біолог і засновник Центру порятунку морських черепах на Лампедузі, Італія.

Глобальна і локальна Охорона означає, що надія ще є

Завдяки зусиллям по збереженню, що вживаються неурядовими організаціями по всьому світу, все ще є надія на те, що популяції морських черепах можуть відновитися і процвітати в довгостроковій перспективі.

Одним із прикладів організації, що працює над захистом цього виду, є організація з порятунку черепах Лампедузи в Італії. Центр був заснований 20 років тому біологом Даніелою Фреггі і управляється Асоціацією Caretta Caretta Association.

Рятувальний центр допомагає і лікує близько 100 поранених черепах на рік, більшість з яких випадково спіймані рибальськими човнами – або за допомогою ярусних гачків, або за допомогою тралових мереж. Щоб допомогти черепахам одужати, центр обладнаний відділенням інтенсивної терапії, операційної, рентгенографічним та ультразвуковим обладнанням, а також амбулаторною «клінікою».

Центр залучив добровольців з Італії та з-за кордону, які вивчають і спостерігають за морськими черепахами, доглядають за травмованими черепахами і навчають туристів і членів спільноти, як піклуватися про них і захищати їх.

Підтримка Центру порятунку за допомогою інтелектуальної відеотехнології

Щоб підтримати роботу організації з порятунку черепах на Лампедузі і допомогти волонтерам цілодобово доглядати за травмованими черепахами, Hikvision надала вісім фіксованих кульових камер і чотири зовнішні купольні камери. Ці пристрої реєструють видужуючих черепах у серії ” видужуючих ” резервуарів, допомагаючи більш ефективно контролювати їх відновлення.

Зокрема, відео високої роздільної здатності з камер Hikvision допомагає добровольцям оцінювати відновлення черепах на основі їх здатності реагувати на подразники, такі як рух до світла. Відеозаписи також аналізуються дослідницькими установами для підтримки досліджень морських черепах і для розробки більш ефективних стратегій збереження в майбутньому.

В якості додаткової переваги відеозображення з камер Hikvision можуть бути передані партнерам з досліджень, неурядовим організаціям і місцевим громадам, щоб підвищити обізнаність про ризики, з якими стикаються морські черепахи, і отримати додаткову інформацію і підтримку для центру і його важливої роботи.

“Інструменти наукового виявлення дозволяють нам проводити наші дослідження точно, що має значний позитивний вплив на цей вид та навколишнє середовище”, – говорить д-р Фреггі. “Очікується, що зображення, що поширюються через соціальні мережі, також підвищать нашу обізнаність”, – додає вона.

Массіміліано Троіло, генеральний директор Hikvision в Італії, каже: “Hikvision прагне зробити світ більш безпечним місцем для життя для всіх. Цей важливий проект із захисту черепах успішно працює на Лампедузі з 1990 року. Служба наукових досліджень і відновлення зникаючих видів. Це також може допомогти у відновленні прибережного середовища”.

Допомога в захисті вразливих диких тварин у всьому світі

Технологія Hikvision вже багато років застосовується в екологічних додатках, особливо для захисту цінних видів диких тварин. 

Джерело інформації