Підвищена точність сигналу тривоги: …

Підвищена точність сигналу тривоги:  ви відчуваєте себе в більшій безпеці

«Відеоспостереження розвинулося від простої вимоги до чітких зображень до аналізу контенту відео (VCA) для поліпшення управління. Тепер, завдяки глибокому навчанню, рішення безпеки забезпечуються витонченим інтелектом та ефективністю на абсолютно новому рівні. Hikvision AcuSense – це нещодавно народжене з цього, що робить вдосконалені можливості VCA та глибокого навчання доступними для малого та середнього бізнесу та приватних клієнтів».

Малий та середній бізнес має такі ж вимоги щодо спостереження та безпеки, що й більші організації. Їм потрібно виявляти та реагувати на порушення периметра в режимі реального часу, і їм потрібно автоматизувати пошук кадрів, щоб швидко знайти справжні події. Іншим прикладом може бути безпека та захист вашого житлового району.

Навіщо потрібні точні тривожні сигнали?

Уявіть собі, коли вам потрібно заглянути в безпеку вашого будинку, перший рядок, який ви, мабуть, вважали б – це його периметр. Ідея полягає у тому, щоб не допустити вторгнення зловмисників. Однак звичайна система спостереження може не виконати цю роботу досить добре. Чому?

Звичайні системи спостереження забезпечують певні функції виявлення, що забезпечуються аналізом відеоконтенту (VCA), такі як виявлення руху, виявлення перехрестя ліній та виявлення вторгнень, але вони просто поєднують усі виявлення подій, викликаючи часті тривоги при виявленні об’єкта. Це може бути тварина, тінь чи інші природні рухи – ми їх називаємо помилковими тривогами. Як результат, вам потрібно витратити час на дослідження кожного з них, потенційно затримуючи будь-яку необхідну реакцію і, як правило, впливаючи на ефективність.

Таким чином, можливість виявити реальні загрози – наявність людини чи транспортного засобу – значно підвищила б точність функцій VCA по периметру. Безпроблемна технологія AcuSense Hikvision може допомогти досягти цієї мети та забезпечити економічно ефективний спосіб захисту місць розташування та активів.

Підвищена точність сигналізації економить час та турботи

За допомогою вдосконалених алгоритмів VCA та глибокого навчання Hikvision AcuSense допомагає вам забезпечити максимальну безпеку за допомогою ефективного виявлення людей та транспортних засобів, класифікуючи інформацію про тривогу в людину, транспортний засіб та інші об’єкти. З високою точністю система ігнорує тривоги, викликані іншими об’єктами, такими як дощ або листя, і видає тривожні сигнали, пов’язані з виявленням людини або транспортного засобу.

Завдяки Hikvision AcuSense ви також отримуєте функцію «швидкого пошуку цілі», яка дозволяє співробітникам служби безпеки або місцевій поліції швидко знаходити кадри у випадку інциденту безпеки. Це економить багато годин, а не шукає кадри вручну.

Ефективні сповіщення та відеокліпи допоможуть вам бути у курсі

Тепер знову уявіть вашу систему безпеки по периметру, озброєну технологією Hikvision AcuSense. Відеоспостереження працює, коли зловмисник намагається проникнути у вітряний і дощовий день. Зловмисник, напевно, думав, що така негода зробить йому користь, оскільки біля вашого будинку немає свідків. Але це не так.

Камера безпеки, вбудована в AcuSense, точно фіксує зловмисника, який заходить у ваш передній двір. Одночасно ви отримуєте повідомлення на своєму смартфоні та переглядаєте відео канали. За допомогою цієї перевіреної тривоги дії можна вжити відразу. Hikvision AcuSense запобігає виникненню проблем до того, як вони перейдуть у надзвичайні ситуації.

Наше повністю інтегроване відеоспостереження дозволяє вам легко бачити та фіксувати важливі дії за допомогою відео-сповіщень, прямого каналу та цілодобової цифрової відеозйомки – все це легко переглядається з додатку Hik-Connect .

Основні характеристики Hikvision AcuSense:

Помилкове зменшення тривоги – зводить до мінімуму помилкові сигнали тривоги, що спрацьовують неживі об’єкти, значно покращує ефективність тривоги та економить витрати;
Швидкий пошук цілі – більш ефективний та ефективний пошук файлів на основі класифікації людей та транспортних засобів, не дозволяючи співробітникам служби безпеки шукати кадри вручну;

Світловий і звуковий сигнал тривоги – відстороняє потенційних зловмисників, розчісуючи сирену з миготливим світлом.

Технологію Hikvision AcuSense можна знайти в нашому асортименті товарів EasyIP і Turbo HD , які пропонують ідеальні рішення для безпеки для невеликих заводів, житлових будинків і вілл, невеликих готелів та АЗС, як внутрішніх, так і зовнішніх.

Посилання на офіційне джерело