Підвищення продуктивності відеозапису за допомогою …

Підвищення продуктивності відеозапису за допомогою багатовимірного сприйняття

Можливості багатовимірного сприйняття гратимуть фундаментальну роль у виведенні індустрії відеоспостереження на новий рівень. До сих пір отримання візуальних зображень було основною і єдиною можливістю сприйняття систем відеоспостереження. Сьогодні до систем відеоспостереження додаються нові «органи чуття», що дозволяють їм збирати багатовимірні дані та інформацію.

 

Для камер і систем відеоспостереження захоплення зображень імітує наш зір, розширюючи можливості «очей» людей. Але що, якщо б вони могли використовувати інші види «органів почуттів» – такі як «слух», «нюх», «сприйняття тепла» або навіть виявлення, що знаходяться за межами бачимого діапазону, – для виявлення і реагування на інциденти безпеки?

 

Від одного до декількох датчиків системи відеоспостереження розвиваються з кожною новою тенденцією, щоб розкрити новий потенціал. І сьогодні в галузі вже є багато корисних досягнень, і одним з них є розширення сприйняття. 

 

Немає сумнівів, що можливості множинного сприйняття зроблять системи відеоспостереження більш потужними. Вони зможуть «зондувати» зовнішнє середовище, визначати події і надавати більш детальну інформацію. Такі системи будуть використовуватися в усе більш широких сценаріях і додатках. 

 

Камери інтегровані з радаром

 

Камери, інтегровані з радарами сантиметрового і міліметрового діапазонів, стають популярним методом виявлення об’єктів. 

 

Радар продемонстрував величезні переваги у виявленні об’єктів і відстеження руху, яке може забезпечити точне і надійне виявлення на великих відстанях, незалежно від погоди. Обладнана глибокою інтеграцією радара і відео, багатовимірна камера розширює можливості сприйняття при захисті периметра. Для більш раннього пошуку об’єктів, відстеження руху і надання візуальних зображень для перевірки виявлених об’єктів. Така інтеграція долає технологічні вузькі місця традиційного сприйняття одновимірного відео. Він був застосований в управлінні безпекою дорожнього руху для поліпшення виявлення потенційних перешкод або дорожніх пригод на великій відстані, поза зоною бачимості і в умовах поганої бачимості. Інтеграція також ідеально підходить для моніторингу великих відкритих просторів з суворими погодними умовами, таких як морські порти, аеропорти та великі відкриті промислові зони. 

 

Відеокамери, обладнані гідролокаторами

 

Шум автомобільного гудка турбує жителів, що живуть поруч з великими дорогами, але в багатьох містах службам управління дорожнім рухом складно його знизити. Для виявлення автомобільного гудка може бути використана відеокамера, обладнана сонарними гратами, здатними збирати як звуки, так і зображення. 

 

Камера, інтегрована з датчиками сонара, може точно виявляти і визначати місцезнаходження джерела сигналу транспортного засобу, ідентифікуючи транспортний засіб і створюючи фотографії та відео події як доказ. Місцеві правоохоронні органи можуть при необхідності відреагувати, допомагаючи знизити шумове забруднення на дорогах і в громадах, встановивши правила, що забороняють непотрібне використання звукових сигналів.

 

мультиспектральні зображення

 

Мультиспектральні зображення – ще один перспективний підхід, що дозволяє камерам сприймати інформацію з спектрів невидимого світла. Популярні термографічні камери використовують інфрачервоне випромінювання для визначення температури об’єктів, а виявлення інших невидимих спектрів світла в даний час вивчається в сфері безпеки.

 

Наприклад, електрична дуга – ключове явище, яке вказує на старіння електромереж, а електричний розряд випромінює невидиме ультрафіолетове (УФ) випромінювання. Тут інноваційне виявлення ультрафіолету може поліпшити можливості сприйняття камер для фіксації невидимих явищ електричної дуги і знайти критичне застосування при перевірках безпеки в старіючих електричних мережах в електроенергетиці.

 

Системи охоронної сигналізації з широким набором детекторів 

 

Поряд з пристроями відеоспостереження, інші традиційні системи безпеки також включають у себе кілька датчиків сприйняття. Наприклад, системи сигналізації, які використовують широкий спектр детекторів і периферійних пристроїв, запозичили цю практику. 

 

Сучасні системи бездротової сигналізації зазвичай включають у себе компактний панельний концентратор і широкий спектр детекторів і периферійних пристроїв, що охоплюють виявлення вторгнень, відеоверіфікацію, виявлення диму і повені і т. Д. За допомогою цих детекторів і периферійних пристроїв системи сигналізації можуть збирати дані і багатовимірну інформацію для повноцінного захисту будинку, комерційних будівель, фабрик і багато чого іншого.

 

І це ще не все

 

Все більш потужні периферійні обчислення і інтелектуальні алгоритми стають доступними для індустрії безпеки, і ми постійно бачимо все більше інтегрованих пристроїв безпеки і систем з декількома датчиками. Тому ми вважаємо, що в найближчому майбутньому додаткові «сенсори», такі як виявлення диму, вимір вологості і температури і навіть виявлення тиску газу, можуть бути широко вбудовані в відеокамери і системи для точного моніторингу та повідомлення про події або інциденти. Тенденція багатовимірного сприйняття можлива і дуже сильно вплине на системи безпеки в найближчому майбутньому і наділить їх більш широкими можливостями щодо забезпечення безпеки користувачів.