Підвищите безпеку у віддалених …

 Підвищите безпеку у віддалених місцях <br>за допомогою автономних рішень Hikvision, що працюють на сонячній енергії

До цього часу віддаленим місцевостям та операціям було важко захистити своїх людей та активи – особливо там, де немає енергопостачання та стаціонарних мереж. Зараз є просте, практичне та економічно вигідне рішення цього завдання у вигляді Налаштування сонячної камери Hikvision. 

 

Проблема захисту віддалених та сільських об’єктів

 

Усі види віддалених та сільських місць вимагають постійного контролю за безпекою – від фермерських господарств та риболовлі до лісових господарств, нафто- та газопроводів та навіть національних парків. Проблема полягає в тому, що такі типи веб-сайтів часто є «поза мережею», тому їм не вистачає живлення та фіксованої мережі, необхідних для розгортання камер контролю безпеки. 

 

Як додатковий виклик, багато сайтів мають лише тимчасові вимоги до безпеки, що робить витрати на розміщення “фіксованих” камер непомірними. Це стосується музичних фестивалів під відкритим небом, політичних мітингів та багатьох інших заходів. Ряд інших майданчиків та операцій також потребує короткострокового моніторингу, від будівельних майданчиків до тимчасових робіт з утримання доріг.

 

Виконання вимог безпеки на таких видах віддалених та тимчасових об’єктах вимагає нового типу “автономного” рішення: рішення, яке може працювати самостійно, без фізичних підключень ні до енергомережі, ні до фіксованої мережі. Крім того, автономні рішення повинні бути швидкими та простими в застосуванні, надзвичайно довговічними, щоб протистояти найсприятливішим погодним умовам, і достатньо доступними для задоволення потреб усіх видів віддалених місць та операцій. 

 

Підвищення рівня безпеки завдяки автономному рішенню Hikvision на сонячних батареях

 

Щоб допомогти віддаленим операціям підвищити рівень безпеки, Hikvision створив Налаштування сонячної камери безпеки. У цьому рішенні використовується фотоелектрична панель потужністю 40 Вт та надзвичайно міцна літієва батарея на 20 Ач для живлення мережевої камери Higvision EXIR Fixed Bullet Solar Power 4G

 

Оскільки Налаштування сонячної енергетичної камери використовує сонячну енергію та включає в себе карту Micro SIM для підключення до мережі 4G, немає необхідності в стаціонарному живленні або мережевих кабелях на місці. Крім того, оператори можуть відстежувати, переглядати та зберігати кадри віддалено, цілодобово, 365 днів на рік.

 

Основні переваги віддалених місць та операцій

 

Використовуючи рішення Hikvision, віддалені сайти та операції можуть підвищити свою безпеку швидко, легко та за низькою ціною. Не потребуючи фіксованої мережі або джерела живлення, а також просту установку, яку може виконати лише одна особа, рішення може бути впроваджено за лічені години – з дуже малою потребою в постійному технічному обслуговуванні або підтримці. 

 

Основні переваги включають: 

 

Якісне зображення для швидкого, ефективного реагування на події

Мережева камера Hikvision EXIR 4G, що постачається з налаштуванням сонячної камери безпеки, забезпечує зображення з високою роздільною здатністю (1920 x 1080 пікселів при 30 кадрів в секунду). Крім того, камера забезпечує дуже чіткі зображення, навіть там, де існує сильне підсвічування завдяки технології Hikvision зі справжнім широким динамічним діапазоном (WDR) 120 дБ . 

 

Відмінна якість та чіткість відеозображень означає, що оператори можуть швидко виявляти та реагувати на інциденти безпеки на віддалених територіях, допомагаючи зменшити негативні наслідки для бізнесу.  

 

Цілодобовий моніторинг безпеки – за будь-якої погоди 

 

Виріб використовує BMS (систему управління акумулятором) в літієвій батареї на 20 А\год, що забезпечує оптимальне використання енергії акумулятора. Завдяки своїм інтелектуальним функціям керування живленням, установка сонячної енергетичної камери забезпечує до 7 днів роботи в похмурі або дощові періоди при повній зарядці. Його 4G-камера додатково додає 32GB eMMC (вбудовану MultiMediaCard), крім SD-карти, що забезпечує безперервний запис відео, коли є аномалія з SD-картою або мережевим середовищем. Крім того, самодостатній пристрій є водонепроникним (акредитованим за стандартом IP67) та вітронепроникним (із рейтингом урагану 12). 

 

Все це означає, що оператори можуть продовжувати моніторинг та захист своїх віддалених місць без перерв – навіть у найсуворіших та найскладніших погодних умовах. 

 

Швидка, проста, економічна установка 

 

Одна людина може встановити рішення на віддалених територіях, що робить процес швидким, простим та економічно вигідним завдяки його легкій конструкції. Блок, встановлений на стовпі, важить всього 14 кг, і немає складних кабелів для підключення, що ще більше зменшує час розгортання та складність. 

 

Ця швидкість і простота розгортання значно знижує бар’єри для віддалених сайтів та операцій, які прагнуть підвищити їхню безпеку. Це також є основною причиною, чому він є ідеальним вибором для тимчасових об’єктів, таких як будівельні майданчики та ділянки технічного обслуговування доріг. 

 

Основні особливості налаштування сонячної камери Hikvision на сонячних батареях

• Високоякісне зображення із роздільною здатністю 2 Мп (1920 x 1080 при 30 кадрів в секунду)

• Чітке зображення на фоні сильного підсвічування завдяки справжній технології WDR на 120 дБ

• Акумуляторна літієва батарея з 7-денною роботою навіть у похмуру та дощову погоду

• 40-ватна фотоелектрична панель для автономної роботи

• Підтримка функцій управління акумулятором, включаючи дисплей батареї

• Захист від високої / низької температури акумулятора та захист від заряду / розряду, із захистом від сну та низьким рівнем заряду батареї

• Карта 4G Micro SIM з можливостями передачі LTE-TDD / LTE-FDD / WCDMA / GSM

 

• Водо- і пилезахисна камера (сертифікована IP67)