Поліція Мемфіса у співпраці з Hikvision …

Поліція Мемфіса у співпраці з Hikvision встановлює у місті ультрасучасну систему відеоспостереження 


Hikvision, світовий лідер у галузі інноваційних технологій відеоспостереження, є головним технологічним партнером поліцейського управління міста Мемфіс – одного з найбільших економічних центрів півдня США, штат Теннессі. У рамках програми боротьби зі злочинністю з 2007 року поліцією міста було встановлено кілька сотень аналогових і IP-камер, а також десятки відеореєстраторів, виробництва Hikvision. У поліції зазначають, що з того часу, як події стали записуватися на відео високої якості, кількість доведених до суду справ істотно зросла. Крім того, було створено спеціальний Центр моніторингу та аналізу злочинів у реальному часі (Real Time Crime Center; далі – RTCC), співробітники якого здійснюють збір і аналіз відео з камер спостереження, що дозволяє забезпечувати офіцерів поліції найбільш важливою інформацією про злочин ще до того, як ті прибувають на місце його вчинення.

Кеннет Шеклфорд, колишній керівник підрозділу інформаційних технологій поліції Мемфіса, розробив спеціальну програму спостереження для здійснення контролю за ключовими об’єктами інфраструктури міста. «Я почав думати над тим, як найкраще розміщувати камери містом», – згадує Шеклфорд. Сьогодні він займає позицію віце-президента SkyCorp, авторитетного системного інтегратора, інтерес якого сфокусований на роботі з правоохоронними органами, армією і приватним бізнесом.

У результаті роботи над програмою було затверджено три варіанти встановлення камер: на стовпах, на будівлях і на автофургонах. На сьогодні міська мережа відеоспостереження складається з приблизно 600 циліндричних і купольних камер (аналогових та IP). На будівлі зазвичай встановлюється DS-2CD2032-I (оновлена модель – DS-2CD2032F-I), циліндрична камера з роздільною здатністю у 3 Мп, спеціально розроблена для зовнішнього застосування. Серед важливих особливостей даної камери варто відзначити можливість контролю проникнення та перетину кордонів. Завдяки цим функціям камера здатна миттєво сповіщати поліцію про несанкціоновані порушення встановлених меж.

Также применяются купольные камеры Hikvision DarkFighter DS-2DF8223I-AEL. Эта камера демонстрирует превосходные результаты в условиях ограниченной освещенности, имеет автофокусный светосильный объектив с 23-кратным зумом и широкий динамический диапазон в 120 дБ, а в дополнение к контролю пересечения границ камера также способна обнаруживать исчезновение звука. Совокупность характеристик камеры Dakr Fighter делает ее идеальным выбором для обеспечения круглосуточного наблюдения.

Відео з камер, розташованих у ключових місцях Мемфіса, надходить у RTCC, де персонал його обробляє і робить прогнози про ймовірність подій у тому чи іншому районі. Як показує практика, у боротьбі зі злочинністю RTCC був для міста значним кроком вперед.

“У Центрі встановлено стіну з десятками моніторів, на які виводиться зображення з будь-якої з міських камер, – говорить сержант Джозеф Патті, наступник Шеклфорда на посаді керівника відділу відеоспостереження поліції Мемфіса. – За моніторами спостерігають співробітники, що працюють за 30 робочими станціями, на які вони можуть передавати відео з будь-якої з камери”.

Загальноміська програма відеоспостереження давно довела свою ефективність. «Завдяки тому, що злочини виявляються відображеними на відео, ми щотижня успішно ініціюємо 4-5 судових справ, – каже сержант Патті. – Крім того, ще до того, як офіцер добирається до місця події, поліція отримує від RTCC відеотрансляцію, що дозволяє у реальному часі стежити за розвитком подій”.

Джефрі Хі, президент Hikvision USA і Hikvision Canada, так прокоментував зростання популярності продукції Hikvision у правоохоронних і муніципальних органах: “З поширенням міських систем відеоспостереження, муніципальні служби безпеки все частіше звертаються до Hikvision, бажаючи отримати гнучку, масштабовану і зручну систему, що втілює у собі передові досягнення у цій галузі. І для нас велика честь бути партнерами поліції Мемфіса у забезпеченні безпеки жителів міста “.

Про Hikvision

Сьогодні Hikvision є провідним світовим постачальником систем відеоспостереження. Найбільша у індустрії база НДДКР і новітнє виробниче обладнання забезпечують величезний інноваційний потенціал Hikvision, що дозволяє компанії регулярно представляти все нові технології відеоспостереження, спрвмовані на задоволення всієї широти потреб споживачів.