Посилений захист периметра за …

Посилений захист периметра за  допомогою термопродукціі Hikvision

Останнє покоління економічних тепловізійних камер від Hikvision дозволяє малим і середнім підприємствам швидше і простіше охороняти периметр – навіть в темряві і в складних погодних умовах, таких як туман, сильний дощ і сніг.

Периметр – це перша лінія захисту від зловмисників, які можуть поставити під загрозу людей або майно. Як забезпечити швидке і ефективне виявлення та реагування на вторгнення по периметру навіть в умовах поганої видимості?

Відповіддю для багатьох перспективних компаній є використання тепловізійних камер, що дає ряд додаткових переваг.

1) Здатність «бачити» зловмисників в умовах поганої видимості

У складних умовах освітленості, вночі або в суворих погодних умовах багато звичайні камери «видимого світла» можуть не розпізнати зловмисників і попередити групи безпеки. На відміну від цього тепловізійні камери можуть розпізнавати незначні зміни температури, що дозволяє їм виявляти людей або транспортні засоби, які перетинають кордони периметра навіть в умовах вкрай низької освітленості або поганої видимості.

2) розпізнавання людей і транспортних засобів для мінімізації помилкової тривоги

Деякі тепловізори включають в себе алгоритми глибокого навчання, щоб відрізняти людей і транспортні засоби від тварин, падаючого листя і інших рухомих об’єктів, які в іншому випадку могли б викликати помилкові тривоги. Це означає, що сигнали вторгнення спрацьовують тільки при виявленні реальної загрози периметра, що забезпечує швидшу реакцію при набагато меншому часу, що витрачається на аналіз відзнятого матеріалу і розслідування хибних сигналів.

3) Підвищення ефективності захисту периметра.

Ще однією ключовою перевагою тепловізійних камер є те, що вони набагато ефективніші на великих відстанях, ніж звичайні камери «видимого світла». Це означає, що малі та середні підприємства можуть скоротити витрати на обладнання і установку своїх рішень щодо захисту периметра, а також контролювати відеопотоки з меншою кількістю членів команди.

Теплові камери Hikvision для охорони периметра

Hikvision пропонує широкий асортимент доступних тепловізійних камер, які ідеально підходять для захисту периметра в малих і середніх приміщеннях, таких як житлові райони, офісні будівлі, автостоянки, фабрики, магазини і навіть музеї.

Завдяки провідним моделям тепловізійних камер Hikvision стало можливим виявлення в реальному часі людей або транспортних засобів, які порушують захист периметра, навіть в умовах низької освітленості і погану видимість. В якості додаткової переваги можливе накладення традиційних відеозображень поверх зображень з тепловізійної камери, що забезпечує наявність доказів, необхідних для підтримки юридичних процесів або страхових вимог у разі порушення периметра.

Теплові камери Hikvision в дії

Асортимент тепловізійних револьверних камер, камер кулі та швидкісних куполів Hikvision вже використовується в багатьох рішеннях щодо захисту периметра для житлових будинків, парковок, заводів, магазинів, ферм і навіть музеїв.

Одним із прикладів успішного проекту є те, що ведучий автомобільний бренд цілодобово захищає своїх європейських дилерів за допомогою тепловізорів Hikvision. У цьому випадку камера Hikvision попереджає групи безпеки про порушення захисту периметра, що дозволяє в режимі реального часу реагувати, запобігаючи викраденню транспортних засобів.