Про компанію Hikvision

 Про компанію Hikvision

Компанія Hikvision (Hikvision Digital Technology) – один з основних світових виробників аналогових і цифрових систем відеоспостереження з власним офісним та промисловим центром у Китаї (Ханчжоу). Співробітники фірми є висококваліфікованими експертами з багаторічним стажем роботи у сфері вивчення і розробки технологій відео. Компанія налічує понад 10 000 працівників, з яких понад 3 000 – інженери-розробники.

З початку роботи у 2001 році, підприємство Hikvision виготовляє ряд поколінь високопродуктивних систем відео спостереження. Почавши з плат відеозахвату, зараз підприємство виготовляє відеореєстратори з інтегрованою операційною системою та сучасну продукцію на базі цифрових технологій: мережеві відеореєстратори NVR, IP-камери, купольні високошвидкісні IP-камери (SpeedDome). Hikvision з кожним роком випускає найбільш прогресивні рішення в сфері IP і аналогового відеоспостереження на основі унікальних запатентованих розробок.

Hikvision постійно базується на промислових інноваціях, удосконаленні властивостей продукту, для того щоб забезпечити своїм покупцям чудову продукцію та обслуговування на вищому рівні. Hikvision з повною упевненістю йде в завтрашній день і щодня інвестує кошти у дослідження наступного покоління продуктів і технологій. Завдання компанії Hikvision полягає в імпорті систем відеоспостереження, що відповідають найбільш вимогливим умовам ринку.

Hikvision з успіхом розширює межі експорту по всій земній кулі. Внаслідок власного активного розростання, підприємство протягом чотирьох років потрапляло до переліку Deloitte Топ-50 найбільш технологічних і гінких компаній Китаю.

За незалежними даними компанії IMS Research (провідного дослідника ринку і постачальника консалтингових і маркетингових послуг у світовій індустрії електроніки) перше місце у рейтингу продажів систем відеоспостереження з 2011 року займає компанія Hikvision.

Утримуючи позицію найбільшого світового виробника відеореєстраторів за останніх чотири роки, Hikvision домоглися також значного положення у сфері IP-технологій для відеоспостереження, піднявшись з четвертого на третє місце щодо 2012 року та володіють світовою частиною ринку мережевих камер в обсязі 11,1%. Такий значний результат демонструє впевнену тенденцію Hikvision збільшувати продуктовий асортимент. Крім цього, нові дослідження в області VMS ще більше вказують на зростання популярності Hikvision, і визнання їх основним всесвітнім експортером продуктів сфери відеоспостереження.

Устаткування Hikvision гарантує надійність роботи своїх систем безпеки у різних галузях зайнятості людини, в тому числі малому бізнесі, наземному, морському та повітряному транспорті, фінансовій структурі, промислових підприємствах, місцях проведення масових заходів.

З безперервним прагненням до досконалості, Hikvision представляється найкращим вибором фахівців сфери IP-відеоспостереження.

З кожним роком Hikvision набирає популярність у всьому світі.