Проведено тестування IP-камери …

 Проведено тестування IP-камери DS-2DF7230I5-A з лазерним освітлювачем

Не так давно, користувачі Hikvision з Австралії провели тест 2-мегапіксельної поворотної роботизованої IP-камери DS-2DF7230I5-A з лазерним освітлювачем, і були вражені її характеристиками. Ця камера не новинка, і вже багато де використовується. Одна з її істотних особливостей – вона оснащена лазерним світлодіодом, що забезпечує чудову продуктивність на величезній відстані. Камери цієї серії здатні домогтися видимості об’єкта у темряві на відстані до 300 метрів (DS-2DF7230I3-A) і до 500 метрів (DS-2DF7230I5-A).

Матриця 1/2.8 “Progressive Scan CMOS забезпечує високу якість і чіткість зображень з максимальною роздільною здатністю до 1080P. Об’єктив 4.3-129 мм підтримує 30-кратний оптичний зум. Камера може похвалитися точним механічним приводом, чутливою реакцією, швидким обертанням. DS- 2DF7230IX-X підтримує ручне стеження, автоматичне стеження, виявлення вхідних зон, перетин зони, є чотири різні функції інтелектуального стеження, а також включені такі функції, як виявлення особи, виявлення руху, аудіовиявлення, виявлено маски. У камери міцний алюмінієвий корпус із захистом класу IP66, що здатний витримувати як низьку, так і високу температуру (-40 ℃ -70 ℃).

Камера ідеально підійде для великої площі спостереження, може встановлюватися на залізницях і залізничних станціях, в аеропортах, морських портах, на великих площах, у парках, на великих будівельних майданчиках, а також при спостереженні за периметром.