Провідний роздрібний продавець на Близькому Сході приваблює…

Провідний роздрібний продавець на Близькому Сході приваблює більше клієнтів інноваційними світлодіодними та РК-дисплеями

 

Щоб збільшити кількість відвідувачів у своєму виставковому залі Dubai Festival City Mall і створити виграшний досвід для клієнтів у магазині, провідний близькосхідний роздрібний продавець Jashanmal розгорнув унікальне рішення для світлодіодних і РК-дисплеїв від Hikvision. 

 

Завдання: залучення клієнтів у конкурентному середовищі роздрібної торгівлі

Клієнти, які відвідують великі торгові центри, можуть отримати доступ до світу продуктів в одному місці. Але в той час, як торгові центри приваблюють великі натовпи, магазинам потрібно створювати унікальні пропозиції та досвід для клієнтів, щоб максимізувати відвідуваність – і отримати більшу частку своїх загальних витрат. 

У цьому жорсткому конкурентному середовищі інноваційні комерційні технології відображення, такі як світлодіодні дисплеї, можуть допомогти магазинам виділитися та отримати значну конкурентну перевагу. Окрім залучення більшої кількості клієнтів у магазин, комерційні дисплеї та інтерактивні екрани можна використовувати для надання інформації про конкретні бренди та продукти або для замовлення товарів, яких немає в магазині. 

 

Для досягнення цих переваг провідний роздрібний продавець товарів для дому та способу життя Jashanmal широко використовує комерційні дисплеї та світлодіодні технології у своїх магазинах. Роздрібний продавець, який займається ексклюзивним розповсюдженням та роздрібною торгівлею одними з найкращих брендів у GCC (Саудівська Аравія, Кувейт, Об’єднані Арабські Емірати, Катар, Бахрейн та Оман), і пропонує широкий вибір продуктів, починаючи від кухонного посуду, побутової техніки, туристичних товарів, подарунків та багато іншого – розглядає такі технології як головну можливість залучити більше клієнтів і надати виграшний досвід у магазині. 

Дінеш Дхінгра, керівник відділу підтримки та обслуговування групи, Джашанмал, каже: «Ми повністю розуміємо переваги світлодіодних дисплеїв та інтерактивних екранів з точки зору створення «вау-фактора» в наших виставкових залах. Ось чому ми вирішили створити та розгорнути захоплюючу рекламу рішення для демонстрації в нашому виставковому залі в Dubai’s Festival City Mall». Рішення Hikvision: унікальний «художній» світлодіодний дисплей біля входу у виставковий зал з інтерактивними екранами в магазинах

Jashanmal працював з консультантами від лідера комерційних дисплеїв Hikvision, щоб розробити рішення, яке включає два унікальних світлодіодних дисплея у формі арки біля входу в виставковий зал. 

Кожна з цих світлодіодних панелей має ширину один метр і довжину 15 метрів, що тягнеться від підлоги над «арочним» входом до магазину. На панелях постійно відображається «художній» контент, який ідеально відповідає бренду Jashanmal, створюючи приємну атмосферу для клієнтів і заохочуючи їх приходити в виставковий зал і досліджувати.

 

На додаток до цих величезних арочних світлодіодних дисплеїв біля входу в магазин, рішення включає три 86-дюймових інтерактивних РК-екрана, розташованих біля каси, у зоні «товари для дому» в магазині та в зоні «багажу». Клієнти можуть використовувати ці екрани для перегляду специфікацій продукту та варіантів кольорів. Якщо продукт недоступний у магазині, клієнти також можуть використовувати екрани, щоб замовити його онлайн. 

 

Щоб завершити рішення, три додаткові екрана транслюють інформацію про продукти, бренди та пропозиції клієнтам у магазині, допомагаючи інформувати та надихати їх на покупку. Вміст цифрових вивісок, який відображається на цих екранах, також відтворюється на інтерактивних РК-екранах, коли клієнти не використовують їх для перегляду або покупки продуктів в Інтернеті. 
Переваги: всі «вау-фактори» із мінімальними витратами для бізнесу

Хоча консультанти Hikvision допомогли розробити рішення, Джашанмал оголосив відкритий тендер на впровадження рішення. Після проведення конкурсних торгів компанія Systems Integrator Magnus Technologies була обрана для надання рішення з основними світлодіодними та РК-технологіями, наданими Hikvision. 

 

«Роздрібна торгівля є надзвичайно чутливою до ціни галуззю, і нам потрібна чудова вартість у всій нашій екосистемі постачальників», — каже Дінеш Дхінгра. «З Hikvision ми не просто отримали чудові технічні та дизайнерські консультації. Ми також виконали наші вимоги щодо економічності та найкращої вартості, що є важливою вимогою для всіх наших інноваційних проектів у магазині».

 

Тісна співпраця для безперебійного розгортання в салоні

Hikvision та наші партнери надзвичайно тісно співпрацювали над проектом із Jashanmal, щоб забезпечити швидку й безперебійну доставку. 

Сачін Срінівасан, менеджер проекту Hikvision, каже: «Унікальний контур арок виставкового залу означав, що ми повинні були тісно співпрацювати з магазином та іншими нашими партнерами з доставки на кожному етапі процесу виробництва та розгортання. Кінцевим результатом став приголомшливий художній світлодіодний дисплей, який приваблює більше клієнтів у виставковий зал Jashanmal, збільшуючи відвідуваність магазину і, як наслідок, конверсію». 

 

Збільшення конкурентних переваг для Jashanmal в Дубаї 

У партнерстві з усіма провідними брендами на Близькому Сході Jashanmal вже має виграшну пропозицію роздрібної торгівлі, яка змушує клієнтів повертатися за новими товарами. Однак завдяки співпраці з Hikvision та Magnus Technologies магазин також досяг того, чого прагнув – залучити більше клієнтів у свій виставковий зал у Dubai Festival City Mall. 

 

«Нове комерційне рішення для відображення, надане Hikvision, привертає велику увагу», – каже Дінеш Дхінгра. «Наші провідні продукти та бренди тепер підкріплені не менш переконливим, захоплюючим досвідом роботи в магазині для наших дуже вимогливих клієнтів».

Джерело інформації