П’ять причин, за якими малі і середні
підприємства …

 

П’ять причин, за якими малі і середні підприємства повинні використовувати хмару як рішення для надання безпеки в приміщеннях

 Five reasons why small and medium-sized businesses should embrace the cloud for their premises security solution

 


Хмара стала більш масштабуємим і відкритим варіантом для підприємств будь-якого розміру, і галузь безпеки не є винятком. Читайте далі, щоб дізнатися, як хмара може зробити безпеку приміщень малого і середнього бізнесу більш рентабельною, дієвою, гнучкою, і, в кінцевому підсумку, більш ефективною за рахунок конвергенції та автоматизації.

 

Сьогодні все більше і більше компаній використовують хмару для поліпшення бізнес-операцій і управління. У роздрібній торгівлі, наприклад, прогресивні торговці впроваджують рішення хмарної комерції для управління своїми замовленнями, запасами, фінансовою консолідацією і управлінням відносинами з клієнтами (CRM). 

 

Точно так же індустрія фізичної безпеки широко використовує хмари. Хмарні системи безпеки, які б поєднували безпеку, мережу, зберігання, аналітику і управління, стають дедалі популярнішими завдяки своїм вражаючим перевагм в області безпеки і експлуатації.

 

Отже, в чому саме полягають переваги рішення безпеки, керовані в хмарі? У цьому блозі ми розглянемо п’ять причин, за якими хмара має бути в центрі уваги малого і середнього бізнесу при виборі рішення для надання безпеки приміщень.  

 

1. Інформація про безпеку у вас під рукою: завжди  

Хмарне рішення безпеки дозволяє підприємствам отримувати доступ і керувати всіма своїми пристроями безпеки в будь-який час, в будь-якому місці і з будь-якого пристрою з підключенням до Інтернету. А коли у підприємств є кілька приміщень для управління, хмара забезпечує доступну і безпечну точку зіставлення інформації з усіх захищених будівель. Менеджери можуть перевіряти відео і збережені дані з будь-якого місця в реальному часі, навіть коли вони подорожують, якщо є підключення до Інтернету.

 

2. Зниження початкових інвестицій і простота настройки

Всім підприємствам потрібні платформи або послуги, які пропонують простоту, з мінімальною кількістю ресурсів для управління і надпростим налаштуванням. Саме це і забезпечує хмара. Завдяки інфраструктурі хмарного хостингу немає необхідності в розгортанні локального сервера або програмного забезпечення; Для початку все, що вам потрібно, це ім’я користувача та пароль, і ви можете легко підключити такі пристрої, як відеокамери, до Інтернету для попереднього перегляду і відтворення. 

 

Це особливо корисно для організацій з невеликими площинами і меншою кількістю камер, бо дає змогу знизити вартість інвестицій в обладнання та поточне управління. 

 

3. Масштабованість і гнучкість 

Масштабованість – одна з основних причин переходу в хмару. Незалежно від того, збільшуються вимоги до трафіку або робочого навантаження раптово або поступово, компанії вибирають хмарне рішення, оскільки воно масштабується, що дозволяє підприємствам збільшувати обсяг сховища і продуктивність відповідним чином і з мінімальними витратами. 

 

Це в значній мірі відноситься до хмарних рішень безпеки. Коли підприємства зростають, хмара дозволяє масштабувати інфраструктуру їх систем безпеки разом з нею. Компанії можуть поетапно додавати нові пристрої, послуги, функціональні можливості, розширену аналітику і сховище даних у відповідності зі своїм ростом і розвитком. 

 

4. Віддалене обслуговування системи 24/7

Хмарні платформи можуть допомогти зробити керовані служби безпеки швидшими. Постачальники послуг безпеки і центри прийому сигналів тривоги (ARC) можуть постійно контролювати стан системи безпеки кінцевого користувача і вирішувати будь-які проблеми віддалено, надаючи комплексні послуги без додаткових витрат на відвідування об’єкта. Все, що потрібно, – це згода кінцевих користувачів на розгортання системи. 

 

Для підприємств це дає впевненість у тому, що їх система безпеки працює цілодобово і без вихідних. Будь-які проблеми, такі як відмова пристрою або втрата зв’язку, можуть бути вирішені швидко і ефективно. 

 

5. Завжди актуальні технології

Технології постійно змінюються. Таким чином, для локальних систем регулярне обслуговування повинно виконуватися на місці або через віддалений робочий стіл. Це може стати тягарем для ІТ-служб, особливо при наявності декількох майданчиків. 

 

Однак хмарне рішення не вимагає ручних оновлень на місці, так як клієнти будуть передавати останню версію програмного забезпечення, яка повністю і централізовано підтримується постачальником послуг. Це значно економить час, зменшуючи при цьому можливість порушення безпеки і пов’язані з цим ризики.

 

Конвергентна хмара – основа рішення служби безпеки від Hikvision  

Хмарне рішення служби безпеки в Hik-ProConnect призначене для малих і середніх підприємств і житлових приміщень. Воно використовує провідні в галузі стандарти і протоколи для надання максимальної безпеки і надійності, що робить його ідеальним для сучасного ринку безпеки. 

 

Володіючи всіма цими перевагами хмарного хостингу, Hik-ProConnect дозволяє користувачам об’єднувати декілька пристроїв в одну платформу управління за допомогою єдиного входу в систему. Це виходить за рамки звичайних систем безпеки, що складаються з розрізнених елементів. Інтеграція пристроїв надає користувачам різні типи подій відповідно до їх вимог, на відміну від ручних підходів до використання автоматизації. Приклади зв’язування пристроїв включають об’єднання викликів по внутрішньому зв’язку і подій вторгнення або доступу з відеоверіфікаціею.

 

 

Незалежно від того, чи використовується Hik-ProConnect для управління одним простим сайтом або декількома складними об’єктами, користувачі можуть насолоджуватися сучасною і безперебійною системою безпеки.