П’ять способів, якими передові відео
технології …

 П’ять способів, якими передові відео технології допомагають вдосконалити захист навколишнього середовища

Оскільки економічний розвиток і зростання тривають у всьому світі, тиск на світ природи швидко збільшується. У цьому контексті відповідальність за мінімізацію нашого впливу на планету, можливо, більше, ніж будь-коли. Але головне, панацеї немає; Рішення проблем вимагає творчого мислення, інновацій та співпраці між різними людьми і організаціями.

Екологічна сила інтелектуального відео

Одним з інноваційних інструментів, який вже зарекомендував себе безцінним в області охорони навколишнього середовища, є Відеотехнологія.

Останні HD-відеокамери оснащені технологіями штучного інтелекту, які неймовірно потужні в моніторингу навколишнього середовища. Зв’язавши ці камери з різними пристроями Інтернету речей (IoT) – датчиками, відеообладнання, безпілотними літальними апаратами і т. Д. – ті, хто працює над екологічними проектами, можуть збирати й аналізувати всілякі дані про повітрі, воді, ґрунті та місцевої екології в реальному часу.

Ця інформація може бути використана через безліч способів. Нижче ми розглянемо деякі поточні застосування цієї технології більш докладно.

1. Запобігання забрудненню повітря

У міру зростання урбанізації боротьба з забрудненням повітря стає все більш складним завданням. І питання як найкраще зменшити забруднюючі речовини і поліпшити якість повітря, є предметом інтенсивних дискусій.

У міських районах вже використовуються відеотехнології для контролю якості повітря на будівельних майданчиках, де постійна вихорову пил і важкі установки виділяють значні вихлопні гази. Безпілотні літальні апарати (БПЛА) також використовуються для моніторингу навколишнього середовища в масштабах всього міста. У промислових зонах камери можуть допомогти командам менеджерів відстежувати викиди газу на заводі в режимі реального часу. А в сільській місцевості, відео технології використовуються для виявлення різних джерел забруднення повітря на сільськогосподарських угіддях, наприклад, таких як спалювання соломи.

2. Боротьба з забрудненням води

Більше 99 відсотків води Землі непридатні для людей і багатьох інших живих істот – тільки близько 0,3 відсотка   нашій прісної води знаходиться в поверхневих водах озер, річок і боліт. З огляду на це, захист глобальних водних ресурсів має життєво важливе значення.

Тут, відео технології можуть допомогти усунути небезпечні забруднювачі води, щоб захистити здоров’я місцевих жителів і диких тварин. Використовуючи інтелектуальні інструменти відеоаналізу, користувачі можуть віддалено відслідковувати джерела води для вирішення різних потенційних проблем – від плаваючих об’єктів і змін в кольорі води до незаконного захоплення річкових доріг, незаконного будівництва та незаконного скидання відходів. Сучасні відеотехнології також досить надійні і компактні, щоб їх можна було встановлювати в самих різних місцях: від джерела води, до річкових перетинів і гирла річок.

Більш того, для подолання будь-яких потенційних обмежень роботи в більш складних водних умовах, відео технології можуть використовуватися в поєднанні з іншими підтримують технологіями. Наприклад, при моніторингу зливу стічних вод в гирлі річки користувачі можуть встановлювати тепловізійні камери на безпілотні літальні апарати і безпілотні суду. Це забезпечує самий чіткий вид вдень і вночі, без необхідності бути присутнім на сайті.

3. Запобігання диких пожеж

Дикі пожежі і лісові пожежі можуть мати руйнівні наслідки для людей, тварин і навколишнього середовища. Але сучасні технології відеоспостереження можуть дозволити виявити пожежу на ранній стадії, перш ніж він повністю спалахне.

Найбільш передові теплові та оптичні камери будуть мати алгоритми виявлення пожежі, що використовують глибоке навчання і штучний інтелект для забезпечення високоточних сигналів тривоги на самій ранній стадії пожежі. Озброївшись цією технологією, користувачі можуть створити інтелектуальну систему раннього попередження і контролю для безперервного цілодобового моніторингу лісів і запобігання пожеж.

4. Інтелектуальна екологічний захист

Традиційні процеси екологічного огляду і моніторингу можуть включати багато переміщень пішки і на машині, що може бути трудомістким, трудомістким і навіть завдавати шкоди особливо чутливим місцях. Однак за допомогою відео влади можуть дистанційно керувати об’єктами, відслідковуючи екологічні проблеми, не ступаючи в уразливі райони.

Наприклад, рішення для повітряного спостереження можуть бути використані для швидкого виявлення незаконного будівництва в захищених місцях. В поєднанні з тепловізіонним   обладнанням користувачі також можуть точно визначати браконьєрство або надмірний випас навколо екологічно тендітних або чутливих районів. Більш того, сучасні відеокамери з вбудованими динаміками можуть використовуватися для попередження зловмисників, якщо вони ступлять в уразливі місця.

5. «Нульові міста»

Все більше міських жителів приділяють увагу питанням утилізації сміття і відходів в Китаї. В результаті ми спостерігаємо зароджується тенденцію щодо «міст з нульовими відходами» з упором на скорочення, відновлення, використання і видалення небезпечних твердих відходів.

Тут відео можна використовувати з різними підтримують технологіями, щоб забезпечити прозоре та інтелектуальне управління твердими відходами – від виробництва відходів до транспортування і видалення відходів.

На етапі виробництва обладнання для радіочастотної ідентифікації (RFID) може використовуватися для точної сортування, відстеження та відстеження відходів. Коли відходи транспортуються, транспортні засоби можуть бути оснащені мобільним обладнанням для спостереження, яке передає відеозображення в центральну систему управління в режимі реального часу через високошвидкісну мережу передачі даних. Більш того, супутникові навігаційні системи можуть інтелектуально подавати сигнал тривоги, якщо є будь-яке відхилення від правильного маршруту руху.

Коли справа доходить до утилізації відходів, останні інтелектуальні відео технології можуть бути використані для підвищення безпеки процесу утилізації; наприклад, сміттєспалювальні заводи можуть бути піддані відеоспостереження для запобігання виникнення пожежі.

Hikvision прагнути охороняти навколишнє середовище

У Hikvision ми знаємо, що технологія відеоспостереження може змінити роботу по захисту навколишнього середовища , тому що наші рішення по захисту навколишнього середовища вже використовуються у всьому світі. Завдяки нашим передовим рішенням на базі камер ми допомагаємо екологічним бригадам відстежувати популяції птахів, що перебувають під загрозою зникнення , вивчати підводні місця проживання , схильні до ризику , захищати флору і фауну від лісових пожеж і приймати всілякі критичні рішення, які в іншому випадку були б складними або тимчасовими споживати, щоб зробити.

Більш того, ми прагнемо бути в авангарді галузі. У червні 2019 року в Ханчжоу, Китай, відбулася основна сесія Всесвітнього дня навколишнього середовища 2019 року. Метою заходу було підвищення обізнаності про забруднення повітря і обговорення зусиль щодо його вирішення. Щоб отримати більш чітке уявлення про те, як технологічні компанії можуть вплинути на охорону навколишнього середовища, більше 50 міжнародних експертів з навколишнього середовища з цього заходу відвідали Hikvision. Разом ми обговорили поточну передову практику і майбутні розробки в області технологій захисту навколишнього середовища.

Після цього обговорення Hikvision продовжить вивчати потенціал відео технологій для розширення можливостей захисту навколишнього середовища, моніторингу та раннього попередження. Ми віримо, що, створюючи інноваційні рішення, які б поєднували інтелектуальні камери, дрони і датчики, ми зможемо трансформувати екологічний моніторинг, розширити можливості раннього попередження про критичні події і допомогти підтримувати найважливіше біорізноманіття все більш інноваційними способами.

У майбутні роки технологія стане важливим елементом природоохоронних заходів у всьому світі. У Hikvision ми пишаємося тим, що наші технології відіграють ключову роль в цьому життєво важливому процесі.

Посилання на офіційне джерело