П’ятий рік поспіль Hikvision отримує …

П’ятий рік поспіль Hikvision отримує  престижний приз «Продукт року CCTV» за  результатами голосування читачів.

Компанія Hikvision отримала нагороду «Продукт року CCTV» журналу PSI за серію панорамних камер PanoVu в рамках премії PSI Premier Awards 2020. П’ятий рік поспіль Hikvision отримує престижний приз «Продукт року CCTV» за результатами голосування читачів.

Камери серії PanoVu від Hikvision знімають чудові панорамні зображення, а також зображення крупним планом, щоб забезпечити як повний огляд сцени, так і дрібні деталі з можливістю збільшення. Панорамні зображення захоплюються декількома датчиками, забезпечуючи зображення на 180 ° або 360 ° з дозволом Ultra-HD в реальному часі. Інтегрована конструкція панорамних і поворотних камер забезпечує швидке позиціонування деталей в панорамних областях.

Технологія наднизького освітлення DarkFighter дозволяє камерам PanoVu чудово працювати в умовах поганої освітленості, а завдяки розширеному відеоаналізу і алгоритму відстеження декількох цілей камери PanoVu також мають широкий набір інтелектуальних функцій в панорамному режимі, включаючи виявлення вторгнення і перетин лінії виявлення, а також виявлення входу і виходу з регіону.

Премія PSI Premier Awards проводиться журналом PSI і за неї голосують читачі. Нагороди присуджуються за інновації і найвищі досягнення в галузі безпеки.

Джастін Холліс, директор по маркетингу Hikvision у Великобританії та Ірландії, сказав, що компанія знову рада отримати нагороду «Продукт року CCTV» від PSI. «Отримати нагороду, за яку голосують читачі журналу PSI, – це особливий азарт, оскільки вони – люди, які працюють з цими продуктами і встановлюють ці продукти на своїх проектах кожен день у році», – сказав він. «Для Hikvision, премія «Продукт року для систем відеоспостереження», PSI – справжня заслуга наших продуктових груп і демонструє нашу щиру прихильність інноваціям та якості».