Робимо автобусні поїздки безпечнішими …

Робимо автобусні поїздки безпечнішими і розумнішими

З 1990-х років з’явилося безліч автобусних компаній, які займаються перевезенням пасажирів. 

 

Водночас страх перед тероризмом і іншими нападами завжди залишається у свідомості мандрівників, особливо в центральних районах міст. Це означає, що заходи безпеки зараз набагато важливіші для транспортних компаній, Існує ряд рішень, що дозволяють зробити автобуси більш безпечними. Однак є і додаткова особливість – завдяки розвитку інтелектуальних технологій з використанням ІІ, обладнання для спостереження також можна використовувати для отримання корисної інформації, такої як порівняння фактичної кількості людей з даними з карток реєстрації для аналізу відсотка вартості проїзду. 

 

Обладнання, яке встановлюється на громадський транспорт, мусить мати певні характеристики. Воно повинно вміти працювати в мінливих умовах – як з точки зору рухомого транспортного засобу, так і з точки зору потенційно змінюючихся рівнів напруги живлення. Асортимент мобільних камер Hikvision, як IP, так і аналогових, розроблений з урахуванням цього, включаючи технологію подушок безпеки, посилені та силіконових прокладок для збільшення амортизації. Все це працює, щоб забезпечити отримання найбільш різких зображень, незалежно від того, наскільки важка поїздка. Вони також мають ізольоване джерело живлення широкого діапазону для адаптації до раптових змін напруги, виявлення низької напруги або захисту від перенапруги.

 

 

Іншим важливим елементом мобільного рішення є те, що автобус постійно знаходиться у русі. Це означає, що дані необхідно передавати за допомогою бездротових мереж, часто 4G. Це оптимізовано шляхом конструкції з двома картами і функціоналом нульового каналу, що дозволяє об’єднати кілька каналів в один сигнал, максимально збільшуючи доступність бездротової мережі у русі.

 

Нарешті, всі ці дані необхідно проаналізувати, щоб їх можна було відстежувати і використовувати для дій. Саме тут на допомогу приходить програмне забезпечення HikCentral. Воно дозволяє операторам централізовано відстежувати транспортні засоби в режимі реального часу й управляти сигналами тривоги. Воно також може відправляти водіям миттєві повідомлення, наприклад, якщо оператор бачить загрозу для пасажира. Всім цим також можна керувати за допомогою мобільного пристрою, що робить його гнучким для всіх типів користувачів і варіантів використання.

 

Поєднання надійних, спеціально розроблених пристроїв і інтелектуальних функцій дає операторам автобусів перевагу в їх прагненні зробити громадський транспорт максимально безпечним і ефективним. Hikvision може надати комплексне рішення для автобусних операторів по всій Європі, допомагаючи оптимізувати величезну мережу, доставляючи пасажирів з пункту А в пункт Б безпечно і вчасно.