SeeClear: зосередьтеся на досконалості …

 SeeClear: зосередьтеся на досконалості за допомогою 5 основних технологій Hikvision

Досягнення досконалості вимагає уваги до деталей, бачення успіху та зосередженості на тому, щоб це побачити. Рідкісна комбінація, яку Hikvision створила з Hikvision #SeeClear: набір основних технологій, які забезпечують камерам фіксування найдрібніших деталей, зберігаючи при цьому велику картину. 

Hikvision присвячує себе досягненню досконалості, що є однією з наших основних цінностей, і саме тому ми створили #SeeClear: набір технологій, розроблених, щоб дати точний, безперебійний погляд на кожну ситуацію. Обладнані цим всеосяжним світоглядом, ви маєте можливість щоразу приймати швидкі рішення для оптимального результату. 

Ось 5 прикладів того, як основні технології Hikvision можуть допомогти вам досягти досконалості: 

1) Hikvision Super Resolution: завжди отримуйте точний і чіткий огляд 

Щоб оптимізувати свої ділові операції, вам потрібно все побачити і зрозуміти. Hikvision Super Resolution дозволяє зафіксувати як ширший вигляд, так і дрібні деталі – все у надвисокій роздільній здатності – так що ви можете максимізувати свою видимість і зосередитись на досягненні своїх цілей. 

2) Смарт-швидкий фокус Hikvision: збільште найбільше

Успіх залежить від вашої здатності зосереджуватися. Завдяки розумному швидкому фокусуванню Hikvision ви можете збільшити від висоти пташиного польоту до крупного зображення, не втрачаючи чіткості, навіть на частку секунди. Таким чином, ви можете відстежувати великі площі лише за допомогою декількох камер, фіксувати критичні події в яскравій чіткості та швидко реагувати на кожну ситуацію, з якою стикається ваш бізнес. 

3) Стабілізація зображення Hikvision: плавне відео у нестабільних місцях 

У місцях, де рух і вібрація є постійною особливістю, запис чітких відеозаписів є основною проблемою. За допомогою технології стабілізації зображень Hikvision ви отримуєте плавне, збалансоване зображення у всій камері, отже хиткість та низька якість відео в минулому. 

4) Hikvision Defog: кристально чисте відео в несприятливих умовах 

Погода може зробити умови у зовнішньому середовищі надзвичайно мінливими та непередбачуваними – і це може ускладнити роботу відеокамер. Зокрема, сильний дощ, сніг та туман можуть обмежити видимість, роблячи традиційні камери неефективними. Інноваційна технологія розмивання Hikvision може покращити колір та деталі поля зору, тому вам ніколи не доведеться боротися проти поганої видимості.

5) Hikvision DarkFighter: чітке відео при наднизькому освітленні 

Темні або слабкі умови освітлення можуть бути складними для вашого бізнесу, незалежно від того, захищаєте ви свої приміщення або працюєте в умовах недостатнього освітлення. Технологія Darkfighter від Hikvision забезпечує високоякісну відеозйомку в умовах дуже слабкого освітлення, надаючи можливість моніторингу та постійної оптимізації своєї діяльності 24×7.