SFP-1.25G-20KM-TX/RX 1.25Гб комплект

2,492 грн

Наявнiсть Вiдсутнiй

Метод роботи-Двонаправлена передача по одному волокну, Довжина хвилi-SFP-1.25 G-20km-TX (1310/1550 нм) / SFP-1.25 G-20km-RX (1550/1310 нм)

Немає в наявності

Артикул: 8000908 Категорії: ,

Комплект одномодових оптичних SFP модулів, що включає в себе SFP-1.25G-20KM-TX (1310 / 1550nm) і SFP-1.25G-20KM-RX (1550 / 1310nm). 1.25 Гбіт / с; Відстань передачі: 20 км.

Особливості:

  • Використання SFP, роз’єм LC, підтримка SFF 8472 стандарт
  • Підтримка гарячої заміни
  • Передача: довжина хвилі: SFP-1.25G-20KM-TX (1310 / 1550nm) і SFP-1.25G-20KM-RX (1550 / 1310nm)
  • Відстань передачі даних одномодового оптичного волокна може до 20 км
  • Вхідні і вихідні порти даних відповідають стандарту (LVPECL)
  • Низький рівень електромагнітних завад в навколишнє середовище
  • Стандарт безпеки лазера IEC-60825
  • RoHS стандарт
Метод роботи Двунаправленная передача по одному волокну
Споживана потужність 1Вт
Макс. пропускна спроможність 1.25 Гб / с
Відстань передачі 20км
Довжина хвилі SFP-1.25G-20KM-TX (1310 / 1550nm) / SFP-1.25G-20KM-RX (1550 / 1310nm)
Блискавкозахист ESD
Робоча температура 0 ° С до + 70 ° С
Вологість 0% ~ 90% RH
Вага 17г
Розміри 55х13х6 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SFP-1.25G-20KM-TX/RX 1.25Гб комплект”