SFP-10G-10KM 10G одномодовий модуль

2,828 грн

Наявнiсть Вiдсутнiй

Довжина хвилі-1310 нм, Вологість-0% – 90% RH

 

Немає в наявності

Артикул: 8000906 Категорії: ,

Стандартний оптичний модуль SFP +. Використовує два одномодових оптичних волокна, працює на швидкості до 10 Гбіт / с, відстань передачі до 10 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі і поєднувати з медіа конвертером або оптичним комутатором Ethernet зі слотом SFP. Застосовується в мережах Ethernet, телекомунікаційних та оптоволоконних комунікаціях і інших галузях.

Особливості:

  • Оптичний інтерфейс, відповідний IEEE 802.3ae 10GBASE-LR
  • Інтерфейс живлення відповідний SFF-8431
  • Підтримка гарячої заміни
  • Відстань передачі даних одномодового оптичного волокна до 10 км.
  • низький рівень споживання енергії
  • Рішення SFP +, що забезпечує велику пропускну здатність
  • відповідає RoHS6
  • Низький рівень електромагнітних завад в навколишнє середовище
Метод роботи Одномодовое Двоволоконні пристрій прийому / передачі
Макс. пропускна спроможність 10 Гбіт / с
Відстань передачі 10 км
Порти (вихід) duplex LC
Довжина хвилі 1310 нм
Блискавкозахист ESD
Робоча температура -5 ° С - + 70 ° С
Вологість 0% - 90% RH
Споживана потужність 1Вт
Вага 17 г
Розміри 55х13х8 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SFP-10G-10KM 10G одномодовий модуль”