Сім причин встановити
камеру …

Сім причин встановити  камеру вдома

Якщо ви ще сумніваєтеся, чи встановлювати вдома камеру відеоспостереження, пам’ятайте, краще шкодувати про те, що зробив. А сім причин для термінового встановлення домашньої камери переконають вас у тому, що шкодувати, взагалі-то, нема про що.

Сьогодні поговоримо про те, навіщо ж може знадобитися відеоспостереження – не в офісі, не на складі, а вдома.

Ми зібрали 7 важливих причин для установки камери в своїх оселях. Читайте, робіть висновки і телефонуйте до hikvision.org.ua.

Перша та очевидна – безпека вашого майна. Крім того, що ймовірність розкриття пограбувань у будинках, де є відеоспостереження, у кілька разів вище, його наявність часто запобігає крадіжкам.

Причина друга – відсутність турботи про ПП. У наш час багато хто живе один, вдома буває рідко, збирається поспіхом. Наявність камери відеоспостереження у будинку позбавить вас від занепокоєння вічними питаннями “Чи вимкнув я праску?», «Чи не затопили нас?” та ін.

Третя, не менш важлива причина – діти. Так, камеру можна використовувати як відеоняню. Важливо не тільки бачити, а й чути, що відбувається у кімнаті малюка. Відеокамери у комплекті з мобільними додатками Hikvision дозволяють зробити це.

Діти швидко ростуть і настає момент, коли вони залишаються вдома самі. Це четверта причина встановити камеру вдома. Ваші діти будуть завжди під наглядом. Й не буде потреби тероризувати їх питаннями “Чи вдома ти?”, “Хто до нас приходив?” та ін. Ви зможете під’єднатися з офісу до домашньої камери, або скористатися мобільним додатком, одним оком дивлячись, як справи у вашого чада.

Камери варто встановити часто відсутнім господарям домашніх тварин або у квартирах літніх людей, які не можу довго перебувати без нагляду.

Крім того, відеокамера дозволяє реалізувати й ряд не зовсім стандартних функцій. Про них нижче.

Причина п’ята. З домашньою камерою відеоспостереження легко знайти загублену у будинку річ. Ми часто не можемо згадати, куди поклали щось важливе, наприклад, документи. Знайти їх можна просто переглянувши запис, на якому зафіксовано те, куди ви їх поклали.

Причина шоста. Камера дозволяє стежити за тим, що відбувається за вашими дверима. Вас турбують неприємні сусіди, хулігани, “підозрілі” компанії? Наявність камер у під’їзді швидше за все запобігає виникненню неприємностей. А якщо вже щось сталося, то до приїзду правоохоронців у вас будуть вагомі докази того, що невдоволення обґрунтовано, на відміну від ситуацій, коли доблесні держслужбовці поставлені у незручне становище – “слова одного проти слів іншого”.

Й, нарешті, сьома, найприємніша причина. Кожен з нас колись шкодував, що не встиг “зловити момент”. Добре, якщо у під рукою опинявся телефон або фотоапарат, але так бувало не завжди. Відеокамера спостерігає за вами весь час. І тепер, у хорошій або поганій якості, ви завжди побачите перші кроки дитини, кумедні витівки домашніх улюбленців або інші смішні й незабутні моменти.