Сінгапурський підрозділ Hikvision отримує золото …

 Сінгапурський підрозділ Hikvision отримує золото на церемонії  One Asia Awards

Наприкінці 2015 року Hikvision Singapore, дочірня компанія Hikvision Digital Technologies – світового лідера в області систем відеоспостереження – отримала золото у престижному конкурсі One Asia Awards. Відзначаючи високий попит на продукцію Hikvision на азіатському ринку, судді високо оцінили політику локалізації, якої дотримується сінгапурський підрозділ, та якість його клієнтської підтримки.

Дерек Янг, генеральний директор Hikvison Asia, каже: “Ми вважаємо, що одним з головних факторів успіху нашої компанії є зручність наданого перед- і післяпродажного обслуговування, а також інформаційна підтримка клієнтів.

Продукція Hikvision знайшла широке застосування у різних областях інфраструктури Сінгапуру. Зокрема, ми раді, що нашу компанію вибирають для обладнання унікальних у своєму роді комплексів соціального житла, в яких проживає понад 80% населення Сінгапуру. Близько 90% такого житла знаходиться у власності самих мешканців. У рамках програми боротьби зі злочинністю та забезпечення безпеки мешканеців, наша компанія мала честь встановити понад 100 тисяч систем IP-відеоспостереження “.

Конкурс One Asia Awards був заснований у 2011 році з подачі APF Group, до складу якої входять підприємці, що вважають розвиток малого і середнього бізнесу необхідною умовою сильної економіки країни. Основною метою введення премії було виявлення успішних соціально орієнтованих підприємств малого і середнього бізнесу, забезпечення комфортних умов їх зростання і заохочення їх вкладів у розвиток соціального середовища.