Скоро в Україні камери з 4К – 8 MP роздільною …

 Скоро в Україні камери з 4К – 8 MP роздільною здатністю  та смарт-кодеком Hikvision

Hikvision, світовий лідер галузі інноваційних продуктів та рішень відеоспостереження, представив повний асортимент продукції відеоспостереження з роздільною здатністю 4К – 8 MP. Загальні особливості – зменшення передачі та зберігання архіву на 50% у порівнянні зі стандартними кодеками H.264, що збільшує роздільну здатність відео з оптимізованої технологією високого стиснення.

Нова лінійка з роздільною здатністю 4K містити мережеві камери та мережеві відеореєстратори з ультрависокою чіткістю зображення, обладнані різними смарт-функціями. Вони ідеально підходять для об’єктів, де потрібні чіткі зображення з високою роздільною здатністю при спостереженні за великими площами: містом, стадіоном, автостоянкою. Відеореєстратори Hikvision з роздільною здатністю 4К підтримують інтерфейс HDMI 2.0, що дозволяє користувачам показувати відео з роздільною здатністю 4К для моніторингу додатків.

Нова роздільна здатність 4К містить роздільну здатність 4К купольних і циліндричних IP-камер поряд з різноманітністю NVR-моделей роздільної здатності 4К, забезпечує ультрависоку чіткість (UHD) відео 4K у реальному часі. Результатом є поліпшення точності і якості відеоаналізу для користувачів. Камери лінійки з роздільною здатністю 4К від Hikvision, оснащені інтелектуальними функціями. Смарт-технології включають: виявлення облич, виявлення вторгнень, виявлення перетину лінії та смарт-фокус. Можливість смарт-відстеження дозволяє камерам виявити будь-який рухомий об’єкт і поступово слідувати за ним у зоні видимості камери. Також смарт-відеоаналітіка охоплює виявлення області входу/виходу, об’єкта, що залишився/віддаленого об’єкта і багато іншого.