Співпраця Hikvision і Agent …

 Співпраця Hikvision і Agent Vi

Hikvision, світовий лідер області інноваційних продуктів і рішень відеоспостереження, разом з Agent Video Intelligence (Agent Vi), провідним світовим постачальником відкритого архітектурного програмного забезпечення аналізу відеоінформації, оголосили про стратегічну співпрацю, для інтеграції своїх продуктів, що дозволить компонентам Agent Vi запускатися на камерах Hikvision. Інтеграція дозволить користувачам використовувати повний спектр відеоаналітики Agent Vi на 200 камерах Hikvision одночасно на одному сервері.

Камери Hikvision з серії 4 Smart IP є в першу чергу включеними в інтеграцію. Камери повністю відповідають усім професійним вимогам ринку і мають неперевершену якість зображення.

Передова платформа відеоаналітики Agent Vi – savVi ™, може похвалитися набором автоматизованих інструментів відеоаналізу, які надані для негайного виявлення і вилучення подій і цінних даних з архіву.

“Стратегічне співробітництво між Hikvision і Agent Vi дозволяє Agent Vi розширити свій вплив у значній мірі для світового ринку відеоспостереження, зміцнити позиції Agent Vi як провідного глобального постачальника відеоаналітики” – коментує Іцик Каттан, генеральний директор Agent Vi.

“З вбудованою відеоаналітикою у камерах Hikvision, нове рішення дозволяє нашим користувачам краще керувати системою і допомогти їм знайти важливі події, щоб максимізувати ефективність безпеки. Заглядаючи вперед, Hikvision буде продовжувати співпрацювати з Agent Vi й розширювати інтеграцію” – говорить Кін Яо, міжнародний директор з маркетингу Hikvision.