Створення безпечного та надійного житла…

 

             Створення безпечного та надійного житла в Данії за допомогою Hikvision

 

Щоб будь-яка спільнота процвітала, люди повинні відчувати себе в безпеці у своєму оточенні та мати надійне житло. Ось чому так важливо, щоб ми відчували, що наші будинки та околиці в безпеці. Мешканці повинні мати можливість спокійно усвідомлювати, що вони та їхнє майно в безпеці від нападу на крадіжку чи вандалізм. У Данії FAB Odense вирішила створити таке відчуття безпеки для своїх мешканців.

 

Виклик

 На острові Фунен у Данії Fyns Almennyttige Boligselskab (FAB) адмініструє велику кількість державного житла по всьому острову. FAB надає в оренду понад 8600 об’єктів нерухомості, які обслуговують приблизно 20000 мешканців. Щоб забезпечити житло та захистити мешканців, громадська житлова асоціація міста Оденсе звернулася до місцевої компанії Secura, щоб забезпечити безпеку їх мешканців та захистити територію від вандалізму.

 Мешканці району відчували себе невпевнено у цих житлових будівлях через попередні випадки крадіжок зі зломом та вандалізму. Також були проблеми з тим, що люди смітять і викидають сміття у неправильні місця. Це, звичайно, не ідеально для навколишнього середовища або для місцевих жителів, яким доводилося боротися з непривабливими і навіть антисанітарними відходами, залишеними на відкритому повітрі. Виявлення та запобігання пожежам також було головним пріоритетом для забезпечення безпеки мешканців та захисту їхніх будинків від пошкоджень.

 

 

 

Рішення

 Щоб забезпечити мешканцям спокій та відчуття безпечного житла, громадська житлова асоціація Оденсе попросила Secura очолити встановлення системи безпеки. Раніше працюючи з Hikvision і знаючи, наскільки надійні продукти Hikvision, Secura використовувала для цієї установки 496 камер Hikvision.

 Вони вирішили використати 4-мегапіксельну вандалізовану купольну мережеву камеру (DS-2CD2743G2-IZS), оскільки вона пропонує високоякісні зображення, проста у встановленні, стійка до води та пилу (IP67) та захист від вандалів (IK10). Ці камери спостерігають за територією з різних точок, таких як під’їзди, підвали та ліфти – забезпечуючи понад 1000 квартир.

 

Однією з чудових особливостей камер Hikvision є те, що їх можна інтегрувати і добре працювати з різними системами. У цьому випадку камери були бездоганно інтегровані з   програмним забезпеченням Axxon Next Intelligent – обладнаним технологіями розпізнавання обличчя та виявлення диму. 

 

Результати

 Мешканці висловили своє задоволення встановленням та кажуть, що відчувають себе все більш безпечно та впевнено завдяки камерам. Поліція також дуже задоволена установкою. Наявність доступу до високоякісного зображення камер допомогло поліції щонайменше в десяти випадках. Лише вандалізм впав приблизно на 90%, як повідомляє данська газета Fyns Stiftstidende  у 2020 році. В цілому камери позитивно вплинули на територію та створили безпечне державне житло.

 

Теїс Мортенсен, інспектор FAB Odense, стверджує, що:

«Після встановлення камер Hikvision вандалізм впав майже до нуля. Камери створили відчуття безпеки мешканців. Додатковим бонусом є те, що, якщо велика кількість відходів утилізується неналежним чином, ми можемо надіслати рахунок потрібній особі. Крадіжки в районі також впали майже до нуля. Високоякісне відео цього року вже щонайменше 10 разів допомагало поліції ».

 

Ті, хто проживає в державному житловому будинку Оденсе, тепер можуть трохи полегшити, знаючи, що їхня територія зараз у безпеці, під охороною та може користуватися своїм будинком, не турбуючись про вандалізм чи викидання сміття за межі свого місця проживання.

Джерело інформації