Сила інтелектуального керування …

Сила інтелектуального керування паркуванням

Пошук місця на парковці може витрачати дорогоцінний час. Більш того, повільні системи продажу паперових квитків можуть викликати перевантаження, оскільки черги водіїв входять і виходять. Такі організації, як роздрібні компанії, приватні підприємства і органи державної влади, повинні подумати про розумне рішення проблеми паркування, що дозволяє вирішити ці труднощі. Інтелектуальне керівництво по парковці та інтелектуальне управління в’їздом / виїздом можуть забезпечити ефективну парковку в будь-який час, покращуючи при цьому зручність користування.

 

Парковка може бути несподіванним додатковим навантаженням для покупців і пасажирів. Полювання за вільним простором витрачає даремно час, що розчаровує на початку робочого дня пасажирів і порушує шопінг для роздрібних покупців.

 

Особливо проблематичними можуть бути парковки, розташовані поруч з центром міста або поруч з популярними торговими і розважальними закладами. У годину пік або в періоди великого потоку клієнтів на входах і виходах можуть виникати затори, що призводить до довгих черг.

 

З огляду на ступінь незадоволеності клієнтів – і зростаючі ціни на землю, на якій розташовані автостоянки – організації повинні максимально ефективно використовувати наявний простір. Фактично, ті, кому це вдасться, можуть перетворити парковку в конкурентну перевагу.

 

Розумні рішення для парковки

 

Сучасні інтелектуальні рішення для парковки можуть поліпшити управління, безпеку і прибутковість парковок завдяки безлічі нових інтелектуальних функцій.

 

Спрощене управління входом і виходом

 

Рішення для інтелектуальної парковки можуть об’єднувати новітні бар’єрні технології зі стандартними в галузі камерами з автоматичним розпізнаванням номерних знаків (ANPR), що робить в’їзд і виїзд з парковок набагато більш ефективним Швидко ідентифікуючи транспортні засоби та відправляючи ці дані на бар’єри, інтелектуальні камери можуть прискорити потік транспортних засобів та мінімізувати черги, підвищуючи продуктивність всієї парковки.

 

Коли справа доходить до оплати парковки, організації можуть також інтегрувати систему ANPR зі сторонньою системою продажу квитків, щоб зробити обслуговування клієнтів ще більш плавним.

 

Інтелектуальне керівництво по парковці

 

Паркувальні камери спостереження можуть автоматично контролювати наявність місць. Одна камера може мати видимість декількох місць і розумно визначати, чи є транспортний засіб в кожному. Ця інформація відправляється в навігаційний термінал, який потім розраховує, скільки місць зайнято або є, і інформує клієнтів через екрани навігації, встановлені в критичних місцях паркування.

 

На додаток до цього, може бути включена система динамічного освітлення, щоб направляти водіїв прямо до вільного простору, допомагаючи їм завжди швидко паркувати свої автомобілі.

 «Знайди мою машину»

 Комплексне інтелектуальне рішення для парковки може також підвищити безпеку водія і забезпечити спокій, допомагаючи ефективно визначати місцезнаходження своїх автомобілів, коли вони повертаються на стоянку. Використовуючи кіоски запитів з сенсорним екраном, розташовані на входах, водії можуть просто ввести дані свого номерного знака, щоб знайти свій транспортний засіб на схематичною мапі поверху. Система також може дати їм найкоротший і швидкий маршрут до нього.


 Рішення для інтелектуальної парковки Hikvision надає операторам паркування все, що їм потрібно для поліпшення своєї повсякденної діяльності: від управління в’їздом та виїздом, до керівництва з паркування та визначення місцезнаходження транспортного засобу клієнта. Це може оптимізувати використання парковок, збільшити потік транспортних засобів та підвищити ступінь задоволеності водія, що означає, що парковка завжди ефективна і рентабельна.