Технологічне рішення Hikvision з контролю …

Технологічне рішення Hikvision  з контролю трафіку в Янгоні

Компанія Hikvision забезпечує безпечний трафік і допомагає в поліпшенні стандартів водіння автомобілів у місті Янгон, колишній столиці М’янми. Проект здійснюється завдяки інтелектуальному інтегрованому рішенню для управління транспортним потоком на території міста. 

Передісторія

У місті з 7 мільйонним населенням корки не були несподіванкою. Проблема посилилася після зняття владою ЄС і США торгово-економічних санкцій з М’янми – місто заполонили десятки тисяч автомобілів і, як наслідок, регулярні затори на дорогах Янгона.

Якщо в 2007 році на вулицях міста було близько 180 000 автомобілів, то до 2014 року їх кількість збільшилася майже вдвічі. У 2013 році наслідком постійних корків і низьких стандартів водіння стали майже 3000 ДТП, 506 з них зі смертельними наслідками. Для вирішення проблеми Комітет розвитку Янгона (YCDC) організував тендер для компаній, здатних надати ефективні технологічні рішення для поліпшення ситуації на дорогах і забезпечення безпеки водіїв і пішоходів. Тендер виграла китайська компанія China Railway 21st Bureau Company Ltd. Саме вони рекомендували рішення для управління трафіком на основі Hikvision.

Перевірена на практиці технологія

Для управління міською системою руху Hikvision запропонувала розумну транспортну систему ITS, що об’єднує контрольно-пропускні пункти транспортних засобів, виявлення порушень, відеоспостереження, виявлення незаконного паркування, контроль перетину та інтеграцію даних.

Hikvision ITS складається з серверів даних, які обслуговують управління, бази даних, потокової передачі, зберігання, транспортних пригод та транспортних засобів. Коли автомобіль порушника проходить контрольну точку, обладнану ITS, система захоплює фотографію й автоматично додає визначення номерних знаків, значення швидкості та інші дані, важливі як фотодокази.

Швидкість автомобіля фіксується радіолокатором або сегментуванням дорожніх розділів, а плавний потік руху забезпечується системою виявлення червоного світла. Працюючи у поєднанні з виявленням сигналу світлофора, камера Hikvision надає відеозображення світлофора із зображеннями, використовуваними для повідомлення про порушення. Спостереження за якістю потоку руху міста відбувається 24/7.

Виявлення порушень

За допомогою системи детекції незаконного паркування камери Hikvision стежать і за проблемою несанкціонованих стоянок. Швидкісні купольні камери фіксують зображення будь-якого незаконно припаркованого транспортного засобу, перетин у забороненому місці, відхилення напряму, заборонені зміни смуги руху, перетин ліній, підрахунок трафіку і виявлення зворотного руху.

Система виводить звіти про стан трафіку на гігантські придорожні монітори, звільняючи місця найбільшого скупчення автомобілів.

Поліпшення потоку трафіку і поведінки на дорогах

Системні дані про стан на дорогах допомагають скорочувати кількість “пляшкових шийок” – вузьких місць дороги, прискорювати транспортний потік і регулювати трафік для зручності автомобілістів.

Спостереження за міською дорожньою мережею здійснюється у диспетчерській на відеостіні Hikvision HD LCD.

“Завдяки впровадженню системи Hikvision з проектування, встановлення та введення в експлуатацію комплексного вирішення управління рухом в Янгоні з інтегрованою підсистемою Hikvision у нас є доступ до інформації про серйозні порушення на дорогах міста у реальному часі”, – пояснив Зан Він, заступник головного секретаря Комітету розвитку Янгона. “Підсистема Hikvision ілюструє успіх, який може бути досягнутий завдяки контролю дотримання правил дорожнього руху”.

“Янгон – перше у світі місто за межами Китаю, яке використовує рішення Hikvision DICTCS Traffic Management Solution, що об’єднує сотні успішних систем, встановлених у китайських містах”, – підтвердив Тоні Сюй, менеджер проекту Hikvision. “Завдяки інноваційному рішенню технологія Hikvision слугуватиме тому, щоб значно поліпшити транспортний потік Янгона, і допоможе YCDC в підтримці та розвитку економічного і промислового зростання міста”.

Посилання на офіційне джерело