Тепло йде: webster security & fire …

Тепло йде: webster security & fire та hikvision забезпечують аквапарк Данді тепловим відео рішенням

Коли Foxlake Dundee, новий центр водних пригод відкрився в самому центрі шотландського міста, Webster Security & Fire звернувся до керівництва закладу з новою пропозицією позаурочного спостереження: використовувати теплові камери від Hikvision замість пілотованої охорони. Отримана система відеоспостереження виявилася відразу успішною.

  

Омолоджена набережна Данді вдихнула в місто нове життя. Недалеко від нової будівлі музею V&A знаходиться Foxlake Dundee, новий захоплюючий заклад для водних видів спорту. Користуючись перевагами регенерованої докової зони, Foxlake Dundee пропонує кабельний вейкбординг – де бордери рухаються за допомогою електричного кабелю, а не човна – греблі на борту та першого міського аквапарку в Шотландії.

 Foxlake Dundee був другим аквапарком Foxlake, який відкрився після дуже успішного парку пригод у Данбарі, східний Лотіан, на узбережжі Шотландії.

 Об’єкт Данді, який повністю відкрився влітку 2018 року, включає великий плавучий курс для штурму, який виявився надзвичайно популярним серед відвідувачів, з величезними перешкодами, гірками та плотами, а також гігантською надувною вежею площею 3,5 м, відомою як “Гора”. На жаль, завдяки розташуванню в центрі міста, об’єкт, швидше за все, міг би стати магнітом для несанкціонованої діяльності, пояснює Зак Хегарті, менеджер Фокслейка Данді.

 “Через наше розташування, у самому центрі міста Данді, ми знаходимось поруч з багатьма пабами”, – говорить Гегарті. “І іноді 3,5-метрова плаваюча надувна вежа виглядає досить привабливо для когось із певною кількістю елю у крові – це виглядає як непереборний виклик”.

 Стурбованість полягала в тому, що випадкове або навмисне пошкодження або вандалізм обладнання є реальним ризиком – і поряд з цим виникає небезпека травмування або гірше для тих, хто намагається експлуатувати парк вночі, в темряві, без нагляду на воді.

 

Першим інстинктом Гегарті було дослідити варіант пілотованої охорони: мати на місці співробітника служби безпеки в неробочі періоди – ніч була найбільш вразливою. Але підхід Брайана Девідсона з Webster Security & Fire допоміг змінити свою думку.

Інноваційний дизайн системи

 Девідсон з цікавістю помітив розвиток у причалах. Він звернувся до Гегарті, щоб перевірити, чи може Webster Security & Fire допомогти в охороні території.

 “Я представився, побачивши, що вони відкриваються, і спочатку мене запросили подивитися систему відеоспостереження”, – говорить Девідсон. «Потім це розквітло під час подальших розмов про активне рішення відеоспостереження з дистанційним контролем.

 “Вони розглядали можливість використання пілотованої охорони на час закриття майданчика, але ми думали, що це надасть економічно ефективне та працездатне рішення, яке забезпечить однаковий рівень захисту”.

 Проблеми, які представляє Foxlake Dundee, були не незначними. За системою потрібно було здійснювати дистанційний контроль і базуватись на якійсь формі виявлення руху – на ділянці, яка сама постійно рухалася через зміну рівня припливів та відливів. Девідсон та Webster Security & Fire зв’язались із Hikvision у Шотландії, і разом вони розробили рішення для задоволення всіх потреб Foxlake.

 Центральним елементом системи, запропонованої Davidson та Webster Security & Fire, було використання теплових камер Hikvision для виявлення активності на пристанях. Це доповнюється використанням детекторів руху GJD і камер Hikvision для фіксації руху на зонах підходу, додаткових камер Hikvision, які контролюють внутрішні зони прийому офісу, та додаткових камер Hikvision, що забезпечують охорону, здоров’я та безпеку та огляд обох зон для веслування та вейкбордингу. До рішення спостереження також була підключена система гучного зв’язку.

 У кульових камерах Hikvision завдяки тепловому виділенню областей різниці тепла в полі зору – людське тіло завжди видно , як гарячіше, ніж його околиці, особливо в морському або береговому середовищі. Теплові камери Hikvision також використовують технологію аналізу поведінки, тому цифри, що рухаються в певні зони на зображенні, можуть автоматично генерувати тривоги.

 Перевага теплових камер для водної ділянки, як Foxlake, полягає в тому, що вони можуть працювати в будь-яких погодних умовах – їм не заважають туман, сильний дощ, сніг або інші фактори навколишнього середовища, такі умови, які можуть серйозно перешкодити навіть найдосконаліші звичайні камери.

 Інші камери в системі Foxlake Dundee виграють від технології Darkfighter від Hikvision , що дозволяє здійснювати моніторинг та запис відео навіть у найнижчих умовах освітлення. А все рішення записується на 8-канальний мережевий відеомагнітофон Hikvision, який використовує потужну технологію штучного інтелекту, щоб навчитися відфільтровувати помилкові тривоги та точно підвищувати сповіщення.

 

 

Нічна спека

 

Увечері, після нормального робочого часу, майданчик заблоковано та встановлено сигналізацію. Потім це віддалено контролюється Корпусом уповноважених, який отримує попередження, коли теплові камери або детектори руху зафіксують будь-який рух на місці. Оператори перевіряють камери в реальному часі, щоб підтвердити, що сталося вторгнення.

У разі виявлення зловмисника вони негайно звертаються по телефону до керівництва Foxlake, а також можуть звернутися до поліції, якщо це необхідно. У той же час оперативні працівники корпусу можуть використовувати систему ПА для видачі попереджувальних повідомлень, щоб зловмисники могли знати, що за ними спостерігають. Ефект майже миттєвий, говорить Гегарті.

«Ми мали три інциденти з моменту встановлення системи, – каже він, – і реакція зловмисників досить чудова. Я переглянув кадри і порівняв їх із повідомленням про час, коли я отримав пропущений дзвінок на своєму телефоні: ви можете бачити, як зловмисник на відеозаписі чує попередження, а потім вони вимикаються. Вони просто відразу від’їжджають. Це неймовірно ефективно ».

Загальний прийом рішення для відеоспостереження був надзвичайно позитивним.

“Ми справді задоволені системою”, – говорить Гегарті. «Якість відеоматеріалів дуже висока, і ми раді, що нам не довелося користуватися пілотованою охороною, як це робили подібні об’єкти. Ми розуміємо, що Webster та Hikvision знайшли час і подумали розробити щось, що могло б працювати для нас у наших конкретних обставинах. Звичайно, доказом цього є продуктивність, і той факт, що низку зловмисників швидко та ефективно попереджено, є свідченням того, що він виконує ту роботу, для якої призначений».