Тріумвірат технологій, які допоможуть…

Тріумвірат технологій, які допоможуть вам розслабитися цього літа

Завдяки технологіям Hikvision AcuSense і ColorVu власники малого бізнесу і будинків можуть насолоджуватися невимушеною літньою перервою з потужним рішенням безпеки, що забезпечує віддалене обслуговування своїх приміщень і майна.

У цю пору  року наші думки звертаються до душевної ідеї довгої літньої перерви, насолоджуючись сонцем і морем. Хоча малоймовірно, що ми зможемо зайнятися типовим літнім заняттям, яке ми любили, ми сподіваємося, що приємна розслабляюча перерва  все ж можлива.

Але де б і як ми не відпочивали цього літа, перед тим, як збиратися, ми теж трохи тривожимося. Не тільки тому, що ми задаємося питанням, що нам потрібно упакувати, але і тому, що нам ще не все одно! Ми хочемо переконатися, що під час наших подорожей все в цілості й схоронності. Для домогосподарств і власників бізнесу це може бути захищений задній двір, замкнені двері і вікна, закриті водопровідні крани, безпечний газ, електрику і багато іншого.

Останні камери Hikvision серії Pro можуть взяти на себе обов’язки щодо забезпечення безпеки. Тепер Hikvision впровадила як свою технологію AcuSense AI, так і технологію ColorVu для роботи при слабкому освітленні. Ця комбінація створює потужний гібрид, що забезпечує колір 4k Ultra HD, що дозволяє чітко бачити сцену, і інтелект, що дозволяє розпізнати похибку в системі безпеки. Більш того, все це можна отримати і переглянути віддалено за допомогою програми Hik-Connect на вашому смартфоні або планшеті.

Завдяки цьому тріумвірату комбінованих технологій і здібностей ви можете насолоджуватися  життям.

Ми розуміємо, що вас може турбувати ваш гарний сад, за яким ви доглядаєте, або ваша кішка, яку годує вихованець під час вашої відпустки. Немає нічого кращого, ніж високоякісне повнокольорове відео в реальному часі, яке може вас заспокоїти. І це те, що можуть надати камери Hikvision з ColorVu.

Технологія Hikvision ColorVu забезпечує найкраще відтворення яскравих кольорів в дуже темних умовах навіть в безмісячну ніч. Камери з ColorVu гарантують відео з барвистими деталями, коли вони необхідні.

Далі мова йде про те, як ви це бачите.

Це легко з Додатком Hik-Connect на вашому смартфоні, який підключає і обмінюється даними з усіма вашими пристроями безпеки у Вашому приміщенні. З HIK-Connect у вас є повний доступ до каналів в реальному часі, ви можете віддалено відтворювати і отримувати повідомлення про події, навіть коли ви лежите на пляжі. Таким чином, ви можете в будь-який час легко заглянути в сад і домашніх вихованців.

Безтурботна літня перерва також означає, що вас якомога більше не турбуватимуть. Можливо, ви стикалися з дратівливими частими попередженнями від традиційної системи безпеки. І коли ви перевірили сповіщення про подію, ви не виявили нічого, крім качаючого дерева у вашому передньому дворі з поля зору камери. Подібні інциденти, що не становлять загрози, можуть відбуватися час від часу, викликаючи у людей розчарування під час відпустки.

Технологія штучного інтелекту Hikvision AcuSense може допомогти вам вирішити цю головоломку. Використовуючи ШІ, він дозволяє камері спостереження запускати тривогу лише тоді, коли людина або транспортний засіб з’являється в очах камери, наприклад, якщо хтось входить у заборонену зону на вашому складі, тому Ви можете зосередитися на реальних загрозах і діяти лише за необхідності. Зрештою, ніхто не хоче, щоб його турбувала розслаблююча обстановка. Щоб зробити ще один крок вперед, деякі камери з AcuSense AI можуть блимати, щоб відлякати зловмисника, або навіть дозволити вам подати попередження через вбудований динамік. Таким чином, вам дійсно не потрібно турбуватися і витрачати час на відпочинок. Потужне поєднання

За допомогою AcuSense і ColorVu новітні камери серії Hikvision Pro можуть передавати набагато більш чіткі і яскраві кольорові зображення, допомагаючи вам чітко бачити сцену. Це також означає, що ви можете набагато легше зрозуміти, на що дивитися, за допомогою автоматичних попереджень, що демонструють реальні порушення безпеки. І все видно прямо на долоні.

Джерело