У Сі Пойнті після встановлення смарт-камер …

 У Сі Пойнті після встановлення смарт-камер Hikvision спостерігається зниження рівня злочинності на 65%

Камери Hikvision забезпечують безпеку одного з найжвавіших і найбагатших передмість Кейптауна у ПАР, де сьогодні спостерігається зниження злочинності на дві третини. Деякі з найжвавіших доріг Кейптауна, що ведуть до одного з найбагатших передмість, у даний час забезпечені автоматизованою системою розпізнавання автомобільних номерних знаків, встановленою компанією LPR Solutions. Вона містити 42 сучасні камери Hikvision DS-2CD4012F, програмне забезпечення Hikvision IVMS для управління потоками відеоданих і програмне забезпечення від LPR.

Сі Пойнт є одним з найбагатших і розвинених передмість Кейптауна. Океанський пляж з доріжками для прогулянок робить це місце дуже незвичайним і привертає велику кількість інвестицій в будівництво. Не так давно це місце вважалося небажаним і навіть небезпечним для проживання. У Південно-Африканській Республіці безліч будинків були запущені домовласниками, що тримали будинки для оренди у поганому стані. Як результат, дуже високий рівень злочинів, багато з яких були пов’язані з викраденням автомобілем. Розташовані всього в декількох кілометрах на захід від центрального ділового району міста, дороги, які ведуть у Сі Пойнт, є найжвавішими на півострові. Водії можуть вибирати маршрут з великої різноманітності варіантів, що, з іншого боку, може використовуватися викрадачами авто в своїх цілях.

Усвідомивши можливість поліпшення безпеки у цьому районі, Sea Point City Improvement District, спільна організація муніципального управління та поліції вирішили встановити систему розпізнавання автомобільних номерних знаків (LPR). Їх метою є ідентифікувати та відстежити кожен автомобіль на вході/виході з зони контролю і координувати правоохоронні органи. Для розробки й впровадження системи вони звернулися до місцевої компанії LPR Solutions.

“Цей проект є першим великомасштабним LPR рішенням для встановлення у Великому Кейптауні” – говорить Кріс Хоббіс з LPR Solutions. “Трохи більше ніж 40 камер фіксують у середньому близько 300 тисяч автомобілів на годину, інтенсивність руху транспорту є значною технічною перешкодою для системних проектувальників. Система розпізнавання повинна бути досить стабільною і стійкою щоб швидко впоратися з трафіком на основних дорогах у будь-яку погоду, вдень і вночі. “Таким чином, акцент у виборі камери був зроблений на якість збірки, надійність, захист від атмосферних впливів та якість зображення вдень і вночі” – зауважив пан Хоббіс.

Остаточним вибором стали смарт-камери Hikvision DS-2CD4012F. Відеопотік кожної камери записується на виділеному сервері за допомогою програмного забезпечення Hikvision IVMS і передається у програмне забезпечення розпізнавання номерів від LPR Solutions. Hikvision DS – 2CD4012F має повний набір інтелектуальних функцій. У порівнянні з традиційними камерами. Смарт-камери Hikvision підвищують якість зображення до 30%, оптимізують зберігання інформації та зменшують навантаження на систему.