Віддалене виправлення. Більше не …

Віддалене Виправлення. Більше Не Потрібно Турбуватися

Будь-який власник малого бізнесу або підприємець скаже вам, що основна частина побудови бізнесу – це керування багатьма різними завданнями та обов’язками. Багато з них не є частиною набору навичок, тому це може бути особливо складним. У певний момент тут потрібен «фахівець» – той, хто може забрати певне завдання від цієї переповненої тарілки. Віддалене виправлення стає постійним запитом у постійному спонуканні навантажувати більше на день.

 

Одним із цих обов’язків є безпека. Кожен хоче, щоб їхній бізнес та люди були в безпеці та захищали те, що вони так наполегливо будують. Але не кожен може мати справу із системами безпеки, якщо вони помиляються – або навіть якщо вони не помиляються! Обмеження часу та знань можуть поєднуватися, щоб зробити навіть просте вирішення більш серйозною проблемою або навіть бізнес-загрозою.

 

Деякі компанії йдуть шляхом використання служби моніторингу для вирішення питань безпеки. Це означає, що їм не доведеться турбуватися про те, щоб забезпечувати своїм приміщенням безпеку, знаючи, що про них піклуються. Однак це працює лише в тому випадку, якщо використовувана технологія є надійною.

 

Окремі системи можна використовувати для контролю окремих пристроїв, але хто встигає перевірити їх усі? Важливо мати можливість бачити ціле рішення, починаючи від пристрою контролю доступу біля дверей, закінчуючи сигналізацією та пристроями відеоспостереження. 

 

Виявлення несправностей

Що робити, якщо пристрій у вашій системі безпеки має несправність? Більшість зайнятих підприємців навіть не помічали б, якби негайно було щось не так. Отже, може існувати прогалина в їх безпеці протягом значного часу, поки вони цього не помітять, і не звільняться, щоб зателефонувати комусь, щоб це виправити.

 

Тут з’являється така інтелектуальна система, як Hik-ProConnect, конвергентне рішення служби безпеки Hikvision. Підприємець може надати програмі встановлення доступу до своєї системи безпеки безпосередньо. Потім стан системи можна постійно контролювати, використовуючи чітку інформаційну панель моніторингу стану здоров’я, що показує стан усіх пристроїв у рішенні. Вона автоматично оновлюється кожні 30 хвилин і може надіслати попередження інсталятору при виникненні несправностей. Це означає, що вони можуть діяти набагато швидше, щоб усунути проблеми, зменшуючи кількість часу, коли система вразлива. Інсталятор використовує інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс та мобільний додаток, тобто окремі інсталятори можуть бачити власні завдання, а управлінська команда може контролювати обслуговування.

 

 

 

За допомогою Hik-ProConnect у систему можна включити найрізноманітніші пристрої. Тож, якщо вам потрібно, щоб дзвінок  дзвонив по wifi, чи ваші двері під’їзду не пускали людей, ці всі питання закрито. Можливо, у камері збоку до ваших дверей є глюк, або відеореєстратор, який записує ваші кадри. Всі вони можуть бути включені в рішення, яке контролюється Hik-ProConnect.

 

Віддалене виправлення

Іноді виправлення можна робити навіть віддалено, тому це навіть швидше. Насправді може бути так, що зайнятий підприємець навіть не усвідомлює проблему, доки її не виправлять. Звичайно, вони також мають доступ до інформації і можуть бути попереджені через додаток Hik-Connect на власному смартфоні. Але суть такої системи полягає в тому, що підприємець може покласти відповідальність за виправлення на експертів, які роблять це щодня.

 

Також підтримується конфігурація параметрів віддаленого пристрою, наприклад, що дозволяє програмі встановлення регулювати параметри відео та конфігурувати правила VCA. Це означає, що підприємцю не потрібно турбуватися про те, щоб запросити установника до приміщення, щоб внести ці зміни. 

 

Звичайно, з віддаленим доступом виникають проблеми щодо конфіденційності. Система розроблена з урахуванням конфіденційності – установники зможуть “побачити” систему кінцевого користувача, лише якщо кінцевий користувач сам погодиться з цим. З урахуванням регламенту GDPR, що діє в усій Європі, його важливі компанії-монтажники це розуміють і вписують у свої процеси.

 

 

Іноді неможливо зробити все. За допомогою розумної системи та процесів підприємці можуть залишити обслуговування своїх систем безпеки, принаймні, експертам. А це означає, що вони мають більше часу робити те, що їм вдається найкраще – будувати свій бізнес.