Додати новий коментар

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
Установка рішення для відеоспостереження, забезпечує чіткий огляд великої території, може потребувати декількох камер, великої кабельної системи, ліцензій, управління - і незабаром вартість зростає. Але за допомогою новітніх камер «риб'яче око» на базі AI організації можна захопити широке поле зору в єдиному дискретному пакеті і отримати багатий аналіз бізнес-процесів.
Технологія здатна змінити наше ставлення до оточуючого нас світу. Нижче ми обговоримо п'ять способів використання новітніх технологій відео для більш швидкого та більш ефективного моніторингу навколишнього середовища.
«Для жилых и офисных зданий крайне важно учитывать безопасность людей и имущества внутри них»
Відеоспостереження давно вийшло за ворота секретних об'єктів. Камери дивляться на нас на вулицях, парковках, у під'їздах, супермаркетах офісах, загалом, там де є люди, або їх майно. Ми вже розповідали як грамотно організувати відеоспостереження в приватних будинках і супермаркетах. Сьогодні поговоримо про найдорожче - наших дітей.
Часто камери спостережливіші за сусідів і допитливіші за консьєржів. А складність і дорожнеча системи відеоспостереження - міська легенда, яку давно розвінчали власники заміських будинків.
Навіщо потрібно відеоспостереження в супермаркетах і де його встановити.
Купівля системи відеоспостереження для офісу - питання безпеки майна фірми, її співробітників і клієнтів. Раніше ми писали про те, що думають про камери в робочому просторі власники та працівники компаній. Сьогодні мова піде про те, як організувати ефективне відеоспостереження для офісу.