Коментарі

Здравствуйте.
В компанию не дозвониться по-любому номеру телефона. Заказала обратный звонок, так никто и не перезвонил.

Добрый день, если вы заказали звонок 8 июня, то в этот день у всех был выходной. Телефоны мы проверили, они все работают. Звоните.

Сторінки

Додати новий коментар

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
Компанії в усьому світі починають відкриватися заново, і їх головний пріоритет - безпека співробітників і клієнтів. Коли справа доходить до досягнення цієї мети, інтелектуальне відео є важливим активом, допомагаючи вам реалізувати соціальне дистанціювання, перевірку температури, використання масок і інші ключові рекомендації по здоров'ю швидше і з меншими зусиллями.
Сьогоднішні тепловізори більше, ніж просто допомагають захистити периметр в умовах низької освітленості - вони також можуть допомогти захистити ваші активи від вогню. Якщо ви хочете отримати попередження до початку пожежі, у новітніх тепловізорів є все, що вам потрібно - все в одному економічному і сучасному пристрої.
З постійно збільшуючимся рівнем трафіку, міста в усьому світі шукають способи управління ним. В місті Хожув на півдні Польщі хотіли зробити ще один крок і надати інформацію для оптимізації свого громадського транспорту на дорогах, а також для звичайних транспортних засобів.
Крадіжка автомобілів є проблемою для багатьох людей, так що уявіть, якби ви були відповідальні за цілий автосалон. Автодилер П. Крістенсен в Данії знає цей головний біль з особистого досвіду, перенісши безліч крадіжок з огородженої території. Настав час посилити мери безпеки, тому вони звернулися до Telesikring, найбільшої приватної охоронної компанії в Данії, за рішенням для виявлення периметра. Telesikring поліпшив безпеку за допомогою камер спостереження Hikvision.
Бізнес відновлюється, а співробітники повертаються до роботи. Управління захистом для працівників, клієнтів і відвідувачів з тривалим ефектом COVID-19 створює проблеми в діловому світі.
Медичні організації в усьому світі сформували загальне розуміння того, що підтримка безпечної відстані між людьми є однією з кращих практик, які ми повинні дотримуватися, уникаючи впливу COVID-19 і сповільнюючи його поширення
Тепловізійна камера - ефективний пристрій скринінгу для виявлення осіб з підвищеною температурою тіла. Цей тип моніторингу може забезпечити швидкий підхід до скринінгу в районах з інтенсивним рухом, наприклад в аеропортах, лікарнях, офісних будівлях та інших місцях скупчення людей, щоб допомогти ідентифікувати тих, чия температура підвищена.
«Системи відеобезпеки останнім часом стали дуже складними, серед іншого, з більш високою роздільною здатністю зображення, більшою ємністю зберігання і безпечнішим шифруванням. Проте, системи відеоспостереження в основному призначені для реєстрації і розслідування доказів, а також втрати або пошкодження майна, але вторгнення все ж відбуваються. Рішення з безпеки відео, обладнане системами сповіщення і негайної обробки, забезпечить випереджаючі можливості і стане тенденцією в майбутньому в галузі. Тут, якщо аудіо та відео можна об'єднати разом, можна домогтися заборони в реальному часі - поряд з ще більшою функціональністю».
Щоб зупинити поширення лісових пожеж, ключем є не виявлення пожежі, а запобігання. Дізнайтеся, як використовуються новітні передові технології відеозв'язку для виявлення попереджувальних ознак пожежі, перш ніж він повністю спалахне.
«Коли популяція диких амурських тигрів в Китаї досягла рекордно низького рівня, місцевий підрозділ Всесвітнього фонду природи (WWF) зрозумів, що має діяти швидко. Завдяки камерам Hikvision з ультрасучасною обробкою Intel®, команда WWF з охорони природи зможе розумно і точно реєструвати і контролювати цих тварин і захищати їх середовище проживання», - каже Чжоу Чженьхуа, менеджер по продуктах Hikvision.

Сторінки