Відкрийте для себе новітню …

 Відкрийте для себе новітню технологію ColorVu Hikvision: ще більш чітке зображення з яскравішим кольором, 24 години на добу

Традиційні відеокамери забезпечують чорно-білі зображення, які можуть бути зернистими і неясними в умовах слабкого освітлення. Щоб підвищити безпеку цілодобово, Hikvision створила свою технологію ColorVu, яка надає організаціям повнокольорові зображення високої роздільної здатності навіть у майже повній темряві. 

 

Порушення безпеки не регулюються порами року, погодою і, звичайно, не часом доби. Вони можуть статися в будь-який час і часто під прикриттям темряви, коли традиційні чорно-білі камери безпеки з інфрачервоним освітленням не здатні фіксувати події досить чітко, щоб зібрати чіткі докази або ефективно реагувати.

Hikvision розширила свій асортимент повнокольорових камер за допомогою технології ColorVu . Це забезпечує набагато кращий візуальний досвід, ніж традиційні камери, забезпечуючи точно передані кольорові зображення з збалансованою яскравістю в будь -який час дня і ночі. Тепер асортимент камер з технологією ColorVu включає камери 4k для UHD -якості та варіофокальні камери для неперевершеної чіткості. Ці нововведення дозволяють організаціям та місцевим органам влади відстежувати відкриті чи внутрішні приміщення, виявляти порушення, як тільки вони відбуваються, та реагувати в режимі реального часу для захисту персоналу, працівників та громадськості.  

 

Підвищення безпеки за допомогою передових технологій

Камери з технологією ColorVu здатні знімати повнокольорові зображення високої чіткості в умовах недостатнього освітлення завдяки двом ключовим досягненням технології: вдосконаленим діафрагмам F1.0 та високопродуктивним датчикам зображення. Камери також використовують новий алгоритм 3D-динамічного зменшення шуму (DNR) для підвищення чіткості на великій відстані, а м’яке та тепле додаткове світло гарантує барвисті зображення навіть у середовищі з нульовим освітленням. 

Розширений асортимент камер із ColorVu задовольняє різні потреби клієнтів – від високопродуктивних продуктів до бюджетного вибору, а також розумних рішень. Наприклад, зараз в асортименті є камера 4K, яка пропонує кольорове зображення надвисокої чіткості вдень і вночі. Завдяки кращій якості зображення та більш детальним деталям, 4K-камери з ColorVu можна застосовувати у більш широких сценаріях, таких як стадіони, аеропорти, гавані та парковки, де потрібні чіткі зображення з високою роздільною здатністю.

Камери з ColorVu також можуть інтегрувати технологію Hikvision AcuSense для розрізнення людей, транспортних засобів та інших рухомих цілей, таких як дощ, листя та тварини. Сигналізація спрацьовує лише тоді, коли виявляються попередньо встановлені типи вторгнень, що дозволяє командам безпеки вживати заходів.

 

4 ключові програми для камер з ColorVu

Можливість знімати чіткі, повнокольорові зображення 24×7 корисна для широкого спектра внутрішніх та зовнішніх сценаріїв. Приклади включають: 

 

1) Захист відкритих приміщень – особливо вулиць та парків 

Освітлення на вулицях і в парках рідко буває рівномірним, а темні зони можуть збільшити ризик злочинів і змусити людей відчувати себе в небезпеці. Камери з технологією ColorVu дозволяють місцевим органам влади записувати повнокольорові відеоматеріали з високою роздільною здатністю навіть в умовах недостатнього освітлення, що сприяє підвищенню безпеки та дозволяє значно швидше реагувати на інциденти. 

 

2) Покращений захист периметра для роздрібних та логістичних парків

Захист периметра – це завжди виклик для великих торгових та логістичних парків. Завдяки технології ColorVu команди безпеки можуть контролювати периметр цілодобово та оперативно реагувати на будь -які порушення, перш ніж майно чи люди опиняться під загрозою. Камери з ColorVu також можна поєднувати з іншими розумними відеотехнологіями від Hikvision-включаючи розпізнавання автомобіля AcuSense та номерних знаків-для запуску автоматичних сповіщень про підозрювані порушення безпеки. 

 

3) Захист активів для малого бізнесу

Малий бізнес у всьому світі повинен захищати свої активи, включаючи транспортні засоби, залишені на під’їздах або на вулиці. Оскільки камери з технологією ColorVu здатні знімати повнорозмірні зображення високої роздільної здатності цілодобово, можна зафіксувати порушення безпеки та передати докази владі-збільшуючи шанси на вилучення майна та на притягнення винних до відповідальності. 

 

4) Підвищена безпека на під’їздах до будівель

Повнокольорові зображення високої роздільної здатності можуть значно підвищити безпеку входів у будівлі, які іноді не освітлені або погано освітлені. Незважаючи на те, що камери з ColorVu можуть записувати кадри в умовах надзвичайно слабкого освітлення, команди часто вирішують увімкнути додаткове світло камер як додатковий стримуючий фактор для вторгнення або іншого інциденту з безпекою. 

 

Джерело інформації

 

Які бувають камери відеоспостереження з ColorVu можете переглянути за посиланням