Виклична панель Hikvision DS-KB8113…

Виклична панель Hikvision DS-KB8113-IME1

Hikvision – це бренд №1 у світі, лідер з виробництва обладнання систем відеоспостереження.

Все обладнання Hikvision виготовлено на державному заводі в Китаї.

 Сьогодні ми вас познайомимо з новою IP викличною панеллю Hikvision DS-KB8113-IME1 яка впевнено займає високу позицію на ринку.

 Для тих хто не знає для чого виклична панель і де її можна встановити розповімо докладніше.

Отже, виклична панель Hikvision це пристрій, який використовується як на вулиці так і всередині приміщень ( ступінь захисту цієї панелі IP 65 і IK09), як в квартирах, приватних будинках так і в офісах, для контролю доступу і безпеки вашого приміщення.

Якщо ви не знаєте як зрозуміти по цифрах що означає ступінь захисту IP 65 і IK09, то ми зараз Вам розповімо.

Ступінь захисту IP 65 – цифра 6-показує повний захист від попадання пилу всередину обладнання, а цифра 5-показує що є захист від струменя води з усіх напрямків.

Ступінь захисту IK09-забезпечує високий захист при падінні з висоти до 40 см або застосуванні сили в еквіваленті від 10 до 20 джоулів.

У викличної панелі є кнопка дзвінок, вбудована 2МП камера, всеспрямований мікрофон, вбудований динамік, інфрачервоне підсвічування до 3 метрів, POE, живиться від 12В.

Встановлюють її перед дверима замість звичайного дзвінка накладним способом.

Саме ця модель панелі виклику Hikvision DS-KB8113-IME1 може працювати автономно, тобто без домофона. Можна налаштувати гучність дзвінка, свою мелодію, можна змінити кут огляду на 50 градусів. Корпус металевий і антивандальний.

Якщо треба щоб камера з панелі виклику робила запис по руху, тоді необхідно мати IP відеореєстратор Hikvision з жорстким диском для запису. Не маючи реєстратора в комплекті-відео зможете дивитися тільки в реальному часі через ваш телефон.

 Якщо ви перебуваєте всередині приміщення і хочете бачити хто прийшов зовні, тоді вам треба купити IP домофон Hikvision ще , якщо немає, тоді досить буде встановити на телефон програму Hik-Connect і тоді всі дзвінки будуть приходити до вас на телефон. Почувши виклик на телефоні ви зможете побачити того хто до вас прийшов і поговорити.

Якщо у вас ще залишилися сумніви щоб купити викличну панель DS-KB8113-IME1 або ви бажаєте докладніше почитати технічні характеристики, а також подивитися відео як знімає камера у викличної панелі переходьте за посиланням .