Western Digital жорсткий
диск 6ТБ (175 Мб / с)

8,000 грн

Наявнiсть В наявностi

Макс. швидкість тривалої передачі – 175 Мб/с.

Артикул: 8000818 Категорії: ,

Жорсткі диски WD Purple ™ спеціально розроблені для цілодобової експлуатації в системах відеоспостереження високої чіткості. У накопичувачах для відеоспостереження WD Purple ™ реалізована унікальна технологія Western Digital AllFram ™ за допомогою якої Ви зможете створити систему забезпечення безпеки, повністю відповідну потребам вашого бізнесу. Завдяки технології AllFrame диски WD Purple ™ покращують відеозапис і сприяють зниженню пікселізації зображення, кількості помилок і перебоїв у відео, які можуть виникати в системах відеоспостереження. Диски WD Purple розраховані на більш високі робочі навантаження, що дозволяє використовувати їх в системах, призначених для цілодобового відеоспостереження із застосуванням до 64 камер.

Особливість:

Кращі в галузі Накопичувачі
Системи відеоспостереження, в яких ви можете бути впевнені. Western Digital-світовий лідер у виробництві жорстких дисків. Жорсткі диски WD Purple спеціально розроблені для роботи при високих температурах в системах цілодобового відеоспостереження, так що вони забезпечують надійне і якісне відтворення відео в найпотрібніший момент.

Ексклюзивна технологія Western Digital AllFrame
У всіх жорстких дисках WD Purple використовується технологія AllFrame, яка покращує потокову передачу ATA. Застосування цієї технології дозволяє зменшити втрату кадрів, поліпшити відтворення і збільшити кількість дискових відсіків, підтримуваних мережевим відеореєстратором. Ви можете бути впевнені в тому, що ваша система відеоспостереження не застаріє довгі роки, адже диски WD Purple підтримують камери з роздільною здатністю UHD. У моделях WD Purple ємністю до 8 ТБ використовується технологія AllFrame 4K, яка дозволяє записувати високоякісне відео в системах, що використовують до 64 камер. У дисках WD Purple ємністю 10 ТБ і 12 ТБ використовується технологія AllFrame AI, яка не тільки дозволяє підтримувати до 64 камер для запису, але і додатково 32 потоку для підтримки аналітичної системи з технологією глибокого навчання.

Збільшення обсягу робочого навантаження
Диски WD Purple з технологією AllFrame 4K мають робоче навантаження до 180 ТБ на рік, що до трьох разів вище в порівнянні з жорсткими дисками для настільних комп’ютерів. Завдяки цьому диски WD Purple відповідають унікальним вимогам сучасних систем відеоспостереження на основі цифрових або мережевих відеореєстраторів. Диски WD Purple ємністю 10 ТБ і 12 ТБ з технологією AllFrame AI справляються з робочим навантаженням до 360 ТБ на рік, що дозволяє підтримувати аналітичну систему з технологією глибокого навчання і працювати з мережевими відеореєстраторами, що володіють можливостями штучного інтелекту.

Ніщо не вислизне від вашої уваги
Накопичувачі WD Purple оптимізовані для підтримки до 64 камер. Завдяки цим можливостям ви при необхідності зможете розширювати і оновлювати свою систему забезпечення безпеки в подальшому.

Розроблений для сучасних і майбутніх рішень для відеоспостереження
Диски WD Purple, що мають середній час напрацювання на відмову до 1,5 мільйона годин, розроблені спеціально для цілодобової експлуатації в популярних цифрових відеореєстраторах і мережевих відеореєстраторах систем відеоспостереження. Завдяки підтримці більше восьми відсіків і стійкості компонентів до окислення диски WD Purple забезпечують надійну експлуатацію у великомасштабних системах відеоспостереження в найскладніших умовах.

Перевірена в експлуатації велика ємність
Четверте покоління перевіреної на практиці технології HelioSeal ™ , реалізованої вже більш ніж в 27 мільйонах проданих дисків, дозволяє виробляти надійні накопичувачі WD Purple високої ємності (8 ТБ, 10 ТБ і 12 ТБ), яка необхідна для систем відеоспостереження з роздільною здатністю 4K.

Сумісність з великою кількістю пристроїв. Зручна інтеграція
Жорсткі диски WD Purple виробляються з урахуванням необхідності забезпечити їх сумісність з іншим обладнанням, так що ви зможете швидко і просто розширювати ємність своєї системи відеоспостереження. Завдяки підтримці найрізноманітніших кращих в галузі корпусів і мікросхем ви обов’язково підберете ту конфігурацію цифрового або мережевого відеореєстратора, яка стане ідеальною для вас.

Низьке енергоспоживання. Висока ефективність
Завдяки унікальній технології IntelliSeek ™ диски WD Purple здатні обчислювати оптимальну швидкість підведення головки. Це забезпечує низьке енергоспоживання і зводить до мінімуму шум і вібрацію.

Номер моделіWD60PURX
Форм-фактор3.5 "
Ємність6Тб
Інтерфейс користувачаSATA III
Швидкість обертання (об / хв)IntelliPower
Кеш-пам'ять64Mb
Макс. швидкість тривалої передачі175 Мб / с
Споживана потужність5.3 Вт

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Western Digital жорсткий
диск 6ТБ (175 Мб / с)”