Як активувати пристрій …

 Як активувати пристрій Hikvision

Активація пристрою – це введення пароля (на пристрої) вперше. Всі пристрої спочатку продаються без паролів. Пароль задає покупець і його не розголошує. Колись давно паролі були стандартними для всіх пристроїв, що в підсумку призвело до зламів камер і поширення інтернет-вірусів (вигаданих, наприклад, конкурентами), які ламають пристрої.

Камера, як і реєстратор, є мережевим пристроєм і активується так само. Одна з найчастіших проблем, з якою стикаються користувачі – реєстратор активований неправильно, наприклад, розкладка клавіатури була російською. Або клієнт просто забув пароль. У такому випадку він дзвонить нам і просить скинути реєстратор до заводських налаштувань, бо сам не може. Ми пояснюємо, що це ми можемо зробити лише в тому випадку, якщо у нього є чек або гарантійний талон, що підтверджує, легальність його реєстратора.

1. Підключаємо IP-камеру

Підключення камери через роутер.

Підключення камери через роутер за допомогою блоку живлення

Підключення камери через роутер за допомогою POE-інжектора

Підключення камери безпосередньо до комп’ютера.

Підключення камери до комп’ютера за допомогою блоку живлення
 

2. Активуємо IP-камеру

Для активації потрібно встановити програму SADP з диска в коробці, і під’єднати камеру до вашої локальної мережі. Якщо після запуску програми SADP на екрані з’явиться сповіщення про те, що камера в мережі, значить що ви під’єднали камеру в локальну мережу правильно і тепер можна її активувати.

Інтерфейс програми SADP

Камера з’явилася у вікні програми, але вона не доступна – “Inactive”.

Для активації здійснюємо наступні дії:

1. Ставимо галочку зліва у рядку, де висвітилася назва камери. Справа з’явиться напис “The device is not activated”.

2. Нижче буде два поля “New Password”. У першому полі вводимо пароль, що складається не менше ніж з 8 символів – латинських великих і маленькі букви і цифр.

Увага! Перед пароля перевірте розкладки клавіатури. Припустима тільки латинська розкладка і виключення caps lock.

Дублюємо пароль у другому полі. Натискаємо “Activate”.

3. Після активації статус “Inactive” зміниться на “Active”. Вітаємо, активація пройшла успішно!

Примітка. Підключити не активовану камеру до реєстратора з вбудованим POE-комутатором – камері автоматично буде присвоєно пароль, який був присвоєний реєстратору.

Під час активації камера автоматично налаштовується, отримує вільну IP-адресу і шлюз. Якщо DHCP не увімкнений, вмикаємо його, встановивши галочку. Через кілька секунд у рядку з’явиться IP-адреса.

Увімкнути автоматичне отримання IP-адреси
 
Вводимо IP-адресу камери (показану в полі “IP Adress”) у браузер (Internet Explorer) і заходимо у саму камеру. Відкриється вікно, у якому потрібно ввести логін у полі імені користувача – “admin” (з маленької літери) – і пароль, який ви вказали раніше.
Вводимо пароль вперше