Як безконтактний контроль доступу з …

Як безконтактний контроль доступу з температурним скринінгом допомагає компаніям повернутися до роботи

 

Бізнес відновлюється, а співробітники повертаються до роботи. Управління захистом для працівників, клієнтів і відвідувачів з тривалим ефектом COVID-19 створює проблеми в діловому світі. 

 

Щоб впоратися з проблемами, для бізнесу вкрай важливо забезпечити максимальний захист при ефективному використанні своїх систем контролю доступу. Це вимагає більш безпечних і швидких перевірок температури, контролю доступу та реєстрації відвідуваності, а також управління відвідувачами. Безконтактні системи контролю доступу з функцією контролю температури створюють особливо ефективне рішення. З цієї причини Hikvision представила свої термінали температурного скринінгу MinMoe «без дотику» на ринку. 

 

Термінали Hikvision MinMoe використовують розпізнавання осіб і термографічні технології, щоб зробити доступ простіше і безпечніше для робочих зон, реєструвати відвідуваність і одночасно вимірювати температуру, не вимагаючи від співробітників торкатися терміналу або воріт. Термінали «без дотику» також зручні в сценаріях з високою пропускною здатністю для швидкого скринінгу температури з контролем доступу, такого як офіси, фабрики, роздрібні магазини, школи і т. Д. 

 

Швидкий і точний скринінг температури за допомогою термографічного технології

Обладнаніі передовими термографічними камерами, термінали скринінгу температури MinMoe швидко і точно визначають підвищені температури поверхні шкіри для попереднього скринінгу. Відстань розпізнавання від 0,3 до 2 метрів забезпечує гнучкість в розгортанні і виявленні.

 

 

При виявленні аномальних температур термінали MinMoe можуть бути налаштовані так, щоб відхиляти запити на доступ і попереджати операторів для подальшого підтвердження фактичної температури тіла людини за допомогою пристроїв для клінічних вимірювань. Крім того, термінали підтримують режим швидкого вимірювання температури, який буде визначати тільки температури (ідентифікація особистості не буде проводитися в цьому режимі). 

 

«Безконтактний» контроль доступу і запис відвідуваності. 

Багато захворювань можуть поширюватися, коли люди торкаються забруднених предметів і поверхонь. Через це зменшення контакту з терміналами або воротами, або взагалі відсутність дотику підвищує гігієну та безпеку співробітників при проходженні через обладнання контролю доступу та запису відвідуваності. 

 

У порівнянні зі звичайними пристроями контролю доступу з використанням відбитка пальця і обліку робочого часу, термінали MinMoe пропонують приємні відчуття «без дотику». Працює глибокий алгоритм навчання, точність розпізнавання осіб більш ніж 99% забезпечує швидкий і майже «нон-стоп» контроль потоку людей. Крім того, термінал добре працює в умовах низької і навіть нульовій освітленості.

 

Виявлення масок

У багатьох областях і сценаріях маски були запропоновані або навіть були потрібні місцевими органами влади, спільнотами або підприємствами. Швидке автоматичне виявлення маски стане ще однією вимогою до систем контролю доступу.

 

Термінали скринінгу температури MinMoe можуть визначати, чи носить людина маску. Коли зареєстровану в ньому особу розпізнається, але на ньому немає маски, пристрій видасть звукове нагадування. Це забезпечує простий спосіб автоматизації моніторингу та дотримання вимог, правил і, в кінцевому підсумку, безпеки.