Як наглядати за дітьми коли…

                                               Як наглядати за дітьми коли батьків немає вдома

Зараз  період пандемії, коли у багатьох областях країни червона зона, дітки не ходять до школи, а батькам потрібно на роботу. Школярики займаються  дистанційно, а батьки переживають за них. Чи займаються дітки вдома, а взагалі, вони дома чи на вулицю пішли, а батьки не знають. Мобільний телефон можно взяти з собою)). З такою проблемою зіткнулися наші співробітники теж. Зрозуміло, що охорону або няню не всі можуть найняти.  Вихід є, придбати камеру. Так, це теж гроші, але покупка одноразова. На нашу думку потрібна IP камера, внутрішня, з мікрофоном та динаміком в якої є слот під micro SD карту.

    

Якщо немає можливості тягнути провід до роутеру то треба відеокамера з WI FI. До камери необхідно мати блок живлення та micro SD карт. Камеру можно підключити до  безкоштовного додатку Hik-Connect на телефоні, та у будь який час подивитися, або поспілкуватися з дитиною.  Ще, камеру можливо налаштувати на перетин лінії. Для дому достатньо 2мп або 4мп камера.  Звісно, що така камера підійде якщо потрібно наглядати за старенькими батьками або за нянею, яка з вашою дитиною вдома. Пропонуємо вам IP камеру hikvision DS-2CD2423G0-I (2.8 ММ) або DS-2CD2443G0-I (2.8 ММ). Вони відрізняються тільки мп. Чим вище  мп тим краще зображення. 

Також такі камери є з WI Fi.  Для більш детального ознайомлення з камерами переходьте за посиланням. Сподіваємось, що ця інформація для вас була цікавою.  Якщо так, поділіться цім постом з тими кому це теж може бути цікаво. Бережіть себе.

Камера  DS-2CD2423G0-I (2.8MM)

Камера DS-2CD2443G0-I (2.8 MM)