Як найновітніша Hikvision Motion
Detection підтримує …

Як найновітніша Hikvision Motion  Detection підтримує швидке виявлення реальних загроз безпеці

Групи безпеки, що використовують традиційні технології визначення руху, регулярно стикаються з неправдивими тривогами, викликаними чим завгодно: від сильного дощу до падаючого листя, поточної води або навіть проходячих повз тварин. Щоб допомогти командам виявляти реальні порушення безпеки і швидше реагувати на них, Hikvision вбудувала свою флагманську технологію AcuSense в свою функцію виявлення руху, яка підтримує ідентифікацію людей і транспортних засобів і направляє групи безпеки прямо до потрібних їм відеодоказів. 

 

До недавнього часу більшість систем з традиційним виявленням руху використовували «зміну пікселів» для запуску попереджень. Хоча цей підхід може вловити реальні загрози безпеці, такі як проникнення зловмисника через стіну по периметру, також існує високий ризик помилкових спрацьовувань. 

 

Це особливо актуально в умовах «інтенсивного пересування», таких як райони, розташовані поблизу проточної води, завантажені дороги або ферми, де бродять великі тварини. У приміщеннях такого типу багато систем виявлення руху не можуть відрізнити нормальні або очікувані рухи від потенційних загроз безпеки, що робить їспостереження неефективним. 

 

Крім того, існує проблема фактичного пошуку відеодоказів після того, як відбулося порушення. У приміщеннях, де рух постійно, командам необхідно вручну переглядати відзнятий матеріал кожну хвилину, що збільшує робоче навантаження, розчарування і – в кінцевому підсумку – витрати. 

 

Зміна правил гри за допомогою функції виявлення руху 2.0 на базі AcuSense

 

Щоб вирішити ці проблеми, Hikvision оновила своє виявлення руху за допомогою технології AcuSense. Вона виводить виявлення руху на новий рівень з функціями, що дозволяють відрізняти людей і транспортні засоби від інших об’єктів в будь-якомусередовищі, а також інструментами, які дозволяють зробити пошук відео максимально розумним і швидким. 

 

значки демонструють ключові особливості Motion Detection 2.0: орієнтацію на мету, простоту використання, швидке відтворення і пошук.  

 

Зосередження уваги на реальні загрози безпеки з виявленням людей і транспортних засобів

 

Перший ключовий спосіб підвищення безпеки Hikvision Motion Detection 2.0 – це дозволити адміністраторам легко налаштовувати попередження, коли люди або автомобілі входять в середу. Якщо область зазвичай зайнята відвідувачами або пішоходами, системи можна налаштувати так, щоб вони ігнорували певні області екрану і генерували попередження тільки у тому випадку, якщо людина або транспортний засіб входить, наприклад, в несанкціоновану зону. 

 

Завдяки автоматичному сповіщенню про транспортні засоби або людей, що в’їжджають в зони обмеженого доступу, служби безпеки можуть набагато швидше і ефективніше реагувати на потенційні порушення безпеки, допомагаючи підвищити захист людей і активів.

 

Пошук відео відбувається швидше 

 

Другою важливою перевагою Motion Detection 2.0 є можливість пошуку відеозаписів на основі появи людей або транспортних засобів протягом певного періоду часу. Це означає, що адміністратори можуть викликати і відтворювати відеокліпи із зображеннями людей і транспортних засобів, які були записані на внутрішніх пристроях, таких як мережеві або звичайні відеореєстратори, без необхідності переглядати багатогодинні відеоматеріали. 

 

Ця функція означає, що години або навіть дні відеозапису з камер спостереження можна переглянути за кілька хвилин, і що команди можуть швидко знайти високоякісні відеозображення критичних порушень безпеки, які відбулися. 

 

на цій панелі відображаються відеороліки, пов’язані з людськими рухами (відмічені червоним) і автоматично відтворюються від одного до іншого. 

 

Робимо це просто з конфігурацією за умовчанням

 

Хоча системи з Hikvision Motion Detection 2.0 пропонують складні функції для підвищення безпеки, їх також можна швидко і легко налаштувати і використовувати. 

 

Одна з причин цього полягає в тому, що нові системи автоматично активують виявлення руху, гарантуючи, що служби безпеки ухоплюють кожну потенційну загрозу безпеці, як тільки система буде запущена. 

 

Сповіщення, викликані рухом або позитивною ідентифікацією людей або транспортних засобів, автоматично надсилаються службам безпеки, що дозволяє швидко і ефективно реагувати.