Як передові відеотехнології
захищають …

 Як передові відеотехнології  захищають ліси світу

Щоб зупинити поширення лісових пожеж, ключем є не виявлення пожежі, а запобігання. Дізнайтеся, як використовуються новітні передові технології відеозв’язку для виявлення попереджувальних ознак пожежі, перш ніж він повністю спалахне.

 Лісові пожежі – руйнівне явище. Якщо їх не стримувати швидко, стає неймовірно важко отримати контроль – вони руйнують не тільки сотні тисяч кілометрів суші і місцеву дику природу, а й будівлі, а в деяких випадках приводячи до людських жертв.

 Прийшов час вийти за рамки традиційних методів виявлення

 Протягом тисячоліть спільноти працювали разом, щоб запобігти поширенню пожеж в густих лісових районах. Однак навіть сьогодні багато вразливі місця все ще покладаються на спостережні вежі, піші та повітряні патрулі, щоб визначити, чи почався пожежа. Такі методи трудомісткі, схильні до помилок і зазвичай повільні; все, що потрібно – це кілька хвилин, щоб живий вогонь поширився до такого ступеня, що його неможливо стримати.

 Звичайно, заходи щодо запобігання пожежам однаково важливі, і в цій області ведеться велика робота по всьому світу. Тим не менш, це стає все більш складним ппоцессом. Наприклад, деякі лісові райони відчувають велику туристичну навантаження через свою видатної природної краси. Це підвищує ризик виникнення пожежі через недбалість відвідувачів або, на жаль, навмисних спроб підпалу.

 Зупинка пожеж, перш ніж вони почнуться через передове відео

 Тому приємно чути, що деякі з найкрасивіших лісових масивів в світі в даний час активно захищені від пожежі за допомогою новітніх технологій відеозв’язку.

 Ці інтелектуальні камери використовують вдосконалені алгоритми тепловидения і виявлення пожежі, щоб виявити перші застережливі ознаки горіння дикої листя. Потім камери попереджають співробітників про потенційний пожежі ще до того, як він спалахне, що дає їм цінний час для прийняття необхідних профілактичних заходів замість того, щоб боротися з уже почався пожежею.

 Лісове бюро округу Деціня в Китаї створило інтелектуальну систему раннього оповіщення і контролю 24/7 з технологією Hikvision для ефективного управління лісовими територіями.

 Теплові та оптичні бі-спектральні камери Hikvision з удосконаленим алгоритмом виявлення пожежі встановлюються для забезпечення безперервного цілодобового виявлення лісових пожеж, відстеження та запобігання ознак горіння дикої листя, що допомагає гасити пожежі.

 Завдяки вдосконаленому алгоритму виявлення пожежі, вбудованому в наші сучасні камери, бюро успішно захищає сотні кілометрів лісу і його диких тварин, дозволяючи туристам безпечно насолоджуватися лісом.

Посилання на офіційне джерело