Як підключити IP-камеру
або реєстратор до …

 Як підключити IP-камеру  або реєстратор до хмарного сервісу EZVIZ

Сучасні тенденції не обійшли стороною системи відеоспостереження. Кілька років тому компанія Hikvision запустила власний хмарний сервіс EZVIZ Cloud – гра слів Easy і Vision. Він призначений для приватного використання, а це значить, що освоїти хмару може будь-яка людина, що не має знань в області відеоспостереження.

Завдяки хмарного сервісу EZVIZ користувач може отримувати відео з будь-якої точки світу за допомогою IP-камери Hikvision. Ви можете спостерігати за працівниками в офісі, новою нянею своєї дитини, літніми батьками, будинком, гаражем та іншими об’єктами, що вимагають постійного контролю. Якщо у камери є мікрофон, ви зможете підтримувати двосторонній аудіозв’язок. І це далеко не всі можливості. EZVIZ дозволяє робити фотографії, переглядати архів відеозаписів, отримувати тривожні push-повідомлення, залишати повідомлення в камері й навіть дізнаватися температуру і вологість у приміщенні, що охороняється.

Ще одна перевага хмари в тому, що для її використання підходить як статична, так і динамічна IP-адреса.

Користуючись хмарним сервісом Hikvision, не хвилюйтеся про несанкціоноване проникнення – компанія гарантує високий рівень безпеки EZVIZ.

Загалом, одні плюси! А головне – сервіс настільки простий, що освоїти його зможе навіть домогосподарка, що вперше зіштовхнулася з системами відеоспостереження.

Для того, щоб почати користуватися хмарою, потрібно виконати всього кілька простих дій. Фахівці hikvision.org.ua склали для вас просту інструкцію, яка допоможе розібратися у тому, як це зробити.

 

Інструкція з підключення до EZVIZ

1. Зайдіть на сайт хмари EZVIZ і натисніть кнопку “Register”. Заповніть усі необхідні для реєстрації поля.

Реєстрація в EZVIZ
 

Після того, як ви зареєструвалися і пройшли підтвердження реєстрації, зайдіть у свій особистий кабінет. Вам запропонують завантажити та встановити додаткове програмне забезпечення – погоджуйтеся.

Важливо! Ви повинні бути в одній локальній мережі з камерою, яку хочете під’єднати до хмари, а також знати унікальний код камери. вказаний на наклейці на самій камері.

2. Отже, усі умови виконано. Тепер знову зайдіть в особистий кабінет на сайті й натисніть кнопку “Add Now”, сервіс почне пошук вашої камери. Якщо EZVIZ її виявить, натискайте на ім’я камери й сервіс запитає верифікаційний код (код підтвердження), розташований на камері. Якщо камера не розпізнається, додайте її вручну за серійним номером.

Додаємо камеру

Як бачите, усе просто як двічі два. Тепер ви можете без проблем переглядати відео зі своїх камер.

Якщо ви не знаєте верифікаційного коду свого пристрою, телефонуйте, ми допоможемо розібратися.