Як відео і аудіо конвергенція
підтримує …

Як відео і аудіо конвергенція  підтримує проактивну безпеку

«Системи відеобезпеки останнім часом стали дуже складними, серед іншого, з більш високою роздільною здатністю зображення, більшою ємністю зберігання і безпечнішим шифруванням. Проте, системи відеоспостереження в основному призначені для реєстрації і розслідування доказів, а також втрати або пошкодження майна, але вторгнення все ж відбуваються. Рішення з безпеки відео, обладнане системами сповіщення і негайної обробки, забезпечить випереджаючі можливості і стане тенденцією в майбутньому в галузі. Тут, якщо аудіо та відео можна об’єднати разом, можна домогтися заборони в реальному часі – поряд з ще більшою функціональністю».

 

У рішенні, що поєднує запис відео з аудіофункцією, IP-динаміки можуть бути пов’язані з камерами, системами контролю доступу і пристроями сигналізації. Коли така система відеоспостереження виявляє вторгнення або якщо система сигналізації активована, IP-динаміки можуть відтворювати запрограмовані звукові попередження для запобігання потенційних вторгнень. Аудіо повідомлення може бути потужним стримуючим фактором для вторгнень, коли вони відбуваються.

 

Поряд з попередньо запрограмованими звуковими попередженнями оператори можуть також говорити через IP-динаміки, коли отримують повідомлення про вторгнення. Запланована передача аудіоповідомлень і публічне сповіщення – ще дві практичні функції, які стали можливими завдяки конвергенції відео і аудіо систем. IP-динаміки можуть відтворювати аудіозаписи відповідно до розкладу, а оператори можуть використовувати аудіосистему для трансляції публічної інформації, яка також необхідна для аудиторії.

 

З’єднання відео і аудіо систем може бути використано на практиці в широкому спектрі сценаріїв, включаючи охорону периметра, заправні станції, станції метро і залізничні станції, офісні будівлі і багато іншого.

 

Захист периметра прагне до стримування в реальному часі

 

У захисті периметра стримування в реальному часі – це функція, до якої люди прагнули. Особливо для домовласників, чиї камери зовнішнього відеоспостереження можуть реєструвати порушників, але негайні заходи стримування не доступні, коли вони виявлені.

Додавання звукових можливостей в цьому сценарії означає, що власники будинків можуть встановлювати записані попередження, які, як тільки буде виявлено вторгнення, можуть автоматично спрацьовувати, допомагаючи запобігти втраті майна і навіть більш серйозним інцидентам. 

Автозаправні станції з можливістю швидкого реагування

 

Автозаправні станції уразливі в неробочий час, і пошкодження сховищ бензину може привести до небезпеки. В даний час, тільки з системами відеоспостереження, негайні дії не можуть бути зроблені, коли відбувається вторгнення. Але ще раз, рішення, що поєднує відео і аудіо, може забезпечити виявлення, спрацьовування сигналізації і звукові попередження для швидкої і ефективної відповіді.

На заправних станціях з системами самосплати, але без зовнішнього обслуговуючого персоналу, аудіо / відео рішення дозволить віддаленим операторам спілкуватися з клієнтами через IP-динаміки. Вони можуть допомогти клієнтам і запобігти інцидентам безпеки, не наражаючись на небезпеку. А в надзвичайних ситуаціях аудіосистема може використовуватися для передачі важливої інформації як персоналу, так і клієнтам.

 

Мовлення для безпеки пасажирів

 

У метро і на залізничних станціях платформи можуть бути небезпечними. У години пік пасажири можуть перетинати попереджають лінії і рухатися дуже близько до шляхів. Тут буде корисно злиття відео і аудіо. Інтелектуальні камери відстежують потік людей і автоматично виявляють пасажира, що перетинає попереджувальні лінії. Відповідно, співробітники можуть використовувати це рішення для трансляції звукових попереджень в режимі реального часу, а також розкладу поїздів або іншої інформації, коли це необхідно.

 

Більше безпеки і ефективності в офісних будівлях

 

Системи відеоспостереження і контролю доступу зазвичай використовуються в офісних будівлях. Однак при виявленні вторгнення або аномалії безпеки оператори покладаються на відправку охорони на місце для перевірки ситуації. Ефективність низька, і охоронці часто приходять занадто пізно, щоб запобігти інциденту. У цьому випадку рішення для обробки відео і аудіо може відправляти негайне звукове попередження для запобігання вторгнення, а також пов’язувати відео і аудіо, щоб оператори могли здійснювати віддалену перевірку через пряму трансляцію.

 

Аналогічним чином, під час надзвичайних ситуацій оператори безпеки можуть використовувати аудіосистему для передачі інформації людям всередині будівлі, розширюючи охоплення персоналу безпеки, оберігаючи людей від шкоди і знижуючи витрати в процесі