Як відеоспостереження
бізнес …

Як відеоспостереження  бізнес врятувало

Відеоспостереження може стати ефективним інструментом у вирішенні ряду бізнес-питань. Про деякі з них ми поговоримо у нашому новому матеріалі.

Часто той самий товар в одному магазині продається успішно, а в іншому затримується на полицях. Як зрозуміти, що куплять ваші клієнти, а повз що пройдуть стороною? Хто ваша цільова аудиторія? Чому у магазині мало продажів, за великої кількості відвідувачів? Як мотивувати персонал? Є один неочевидний інструмент, здатний дати відповіді на ці та багато інших питань – установка відеоспостереження. На п’яти прикладах з життя ми покажемо, як камери допомогли власникам вдосконалити свій бізнес.

Історія перша. Про ввічливість

Камери відеоспостереження допоможуть контролювати ввічливість спілкування співробітників з клієнтами. Власники столичних взуттєвих магазинів і фітнес-клубів встановили відеоспостереження. Це допомогло їм проаналізувати клієнтоорієнтованість кожного співробітника та провести грамотну ротацію кадрів. Завдяки встановленню камер у тренажерних залах, з’явилася можливість ретельніше стежити за рівнем дотримання техніки безпеки під час занять. Установка камер у торгових залах і у зоні ресепшену стали чималим дисциплінуючим чинником для співробітників магазинів.

Історія друга. Про час

У рекламу завжди вкладаються чималі гроші, але стається, що кампанія не дає результатів. Так сталося з власником мережі ювелірних магазинів. Встановивши інтелектуальний відеолічильник у торговому залі, власник бізнесу визначив, що більшість покупців приходять у магазин практично до його закриття. Для того, щоб вибрати дорогу ювелірну прикрасу, потрібен час, якісна консультація фахівця, кілька примірок. Але до кінця дня продавці хочуть скоріше закінчити робочий день і не зацікавлені у тому, щоб утримати покупця. Проблема була вирішена за допомогою зміни часу роботи магазинів і продажі помітно зросли.

Історія третя. Про обслуговування

У одного великого автодилера були проблеми з продажами у новому автосалоні. Місце відмінне, високий потік відвідувачів, а продажі практично нульові. Проблема відкрилася після встановлення камер відеоспостереження – рівень обслуговування клієнтів персоналом салону був катастрофічно низький. Менеджери практично не звертали уваги на потенційних покупців, відповідали на питання неохоче. Були випадки, коли співробітник не підходив до відвідувача навіть після того, як другий взявся за ручку авто, щоб відчинити двері. У результаті людина йшла з салону, так і не ставши клієнтом. Після проведення кількох тренінгів з комунікативних навичок та правильного мотивування персоналу, власникові салонів вдалося підвищити продажі.

Історія четверта. Про відстань

Важко контролювати якість роботи власникам компаній, що мають безліч філій у різних точках міста або навіть країнах. Відеоспостереження через інтернет – знахідка для такого бізнесу. Як зізнаються власники, що використовують інтернет-відеоспостереження, контролювати всі процеси та проводити ефективну аналітику набагато простіше. Скрізь не встигнеш, а таким чином можна бути в курсі того, що відбувається на кожному об’єкті сидячи у головному офісі. Ви можете не тільки контролювати роботу персоналу, а й скласти максимально точний портрет клієнта, топовий час відвідуваності та інші чинники, що безпосередньо впливають на успішність бізнесу.

Історія п’ята. Про “великих комбінаторів”

На жаль, одна з поширених проблем бізнесу – злодійство серед персоналу. Камера відеоспостереження стане вагомим чинником, що стримує від обрахунку на касі, крадіжки товарів та ін. Власник мережі фастфудів переконався у цьому на власному досвіді. У деяких точках значно знизився денний виторг. Було прийнято рішення встановити у трейлерах камери відеоспостереження. З’ясувалося, що деякі з продуктів продавцям доставляли неофіційні постачальники та продаж їжі з цих інгредієнтів йшла повз каси. Коли власник ліквідував цей неприємний нюанс, виторг знову збільшився.

Камери відеоспостереження – доступний та ефективний інструмент для вирішення багатьох бізнес-задач, яким обов’язково варто скористатися.