Як забезпечити динамічне залучення …

Як забезпечити динамічне залучення до дистанційного навчання

За останні роки цифрове навчання набуло значних стрибків, і пандемія ще більше пришвидшила своє зростання, завдяки чому постачальники освітніх систем розглядали методи онлайн-навчання, які вони застосовували в блокуванні, і використовували їх у майбутніх планах. В недавньому звіті ЄС, який проводив опитування викладачів на цю тему, понад 96% планують використовувати дистанційне онлайн-навчання після пандемії.

Вартість та гнучкість є очевидними – викладачі можуть викладати уроки в різних місцях, і навіть учнів змушують залишатися вдома. Ось чому, мабуть, тема використання технологій для покращення навчання та, що більш важливо, доступ до навчання заохочується по всій Європі.

Слідкуйте за вчителем

Але як щодо гарантій? Проведено низку досліджень, що виявляють, що присутність «вихователя» є надзвичайно важливою на онлайн-уроках для залучення учнів. Їх потрібно бачити, реагувати на запитання і, загалом, викликати відчуття, що вони активно беруть участь у процесі навчання.

Традиційні методи дистанційного навчання тут трохи падають. Більшість платформ, як правило, мають статичний вигляд – навіть якщо ви можете бачити вчителя, вони відчувають відключення. Платформи також можуть обмежувати те, що можуть робити вчителя. 

Використання розумних камер тут дійсно може змінити ситуацію. Фотоапарат, який фіксується на вчителі, коли він рухається по класу, справді може допомогти студентам, особливо дітям, відчути себе частиною досвіду. Наприклад, слідкуючи за ними, коли вони наближаються до дошки, і бачачи, як вони щось пояснюють, студент відчуває себе більше, ніж просто перебуваючим у кімнаті.

Навчання можна спритно зробити більш динамічним, маючи великі плани презентацій, розділені екрани та «живі» схеми, щоб забезпечити інтерактивний та більш цікавий перегляд. Інтерактивні екрани також можуть зіграти свою роль – завдяки своїй здатності «транслювати» діяльність на дошці в прямому ефірі та зберігати її для подальшого використання.

Насправді вчитель може мати широкий спектр ресурсів для створення захоплюючого, незабутнього та ефективного уроку – від відео та зображень до традиційних пояснень та схем на дошці. Вони також можуть реагувати на запитання учнів у режимі реального часу – так само, як і на традиційному уроці в класі. 

Включіть віддалених студентів

Інша важлива частина участі – доступність. Ви можете провести найкращий, найцікавіший урок на планеті, але якщо студенти не бачать його, це не допоможе їм!

Розумне рішення дистанційного навчання за допомогою камер може надати викладачам гнучкість. Вони можуть викладати класу особисто, віддаленому класу та студентам в Інтернеті – і все це одночасно. Учням, які не можуть дістатися до головного класу, наприклад, тому що вони перебувають у школі-партнері в іншому місті або вони перебувають вдома, лікуючи зламану ногу, не потрібно пропускати навчання. Насправді вони можуть бути в одному класі. Деякі можуть навіть отримати доступ до уроку через мобільний телефон або планшет, що ще більше розширює сферу освіти. Сучасні веб-камери, такі як Hikvision, також покращують досвід навчання завдяки яскравим та якісним зображенням. 

Зробити доступними матеріали

Є й інші переваги від централізованого цифрового рішення дистанційного навчання. Уроки, включаючи пояснення та запитання, можуть бути збережені, щоб бути доступними для студентів у майбутньому для підведення підсумків або уточнення. Ресурси, що використовуються викладачами, такі як відео, схеми та статті, також можна зберігати для подальшого використання.

Введіть Hikvision

Рішення про дистанційне навчання Hikvision може забезпечити всі ці переваги з урахуванням потреб навчального закладу. 

Вчителю PTZ камеру слід використовувати (якщо вони дали згоду) , як вони переміщаються по класу. Камера для вчителя – це 4K, для HD-зображень та забезпечення бачимості вчителя зблизька. Насправді, одне лише це дійсно може покращити залучення студентів, і стало популярним варіантом для викладачів через пандемію.

Розумні інтерактивні екрани також можна використовувати для посилення інтерактивності уроку та надання вчителю іншого способу пояснення та демонстрації.

Сервер Education Sharing Server об’єднує всі ці пристрої, допомагаючи керувати уроками та синхронізуючи використовувані мультимедійні ресурси. Сервер також може зберігати уроки та ресурси, до яких студенти можуть отримати доступ пізніше, залежно від того, який метод обміну вони хочуть.

Рішення також повністю сумісне з широким спектром програмних додатків третьої сторони, що надалі підтримує гнучкість рішення на замовлення, розробленого для задоволення потреб постачальника освіти. Також незабаром буде доступна спеціально розроблена навчальна версія програмного забезпечення HikCentral від Hikvision, яка допоможе координувати та розповсюджувати уроки та ресурси.

Оскільки стільки аспектів нашого життя стають оцифрованими та різними, важливо зберегти елемент залучення до освіти. За допомогою розумних камер, екранів та інструментів управління залучення може просуватися рука об руку з доступністю, щоб створити новий орієнтир для навчання.