Загальна глобальна мережа відеоспостереження у …

 Загальна глобальна мережа відеоспостереження у Лондоні за допомогою Hikvision

Багато хто знає, що Англія має найбільш інтенсивну систему відеоспостереження у світі. В усякому разі у світі безпеки, на даний момент, це досить відомий факт. За деякими оцінками на кожні 30 чоловік у Великобританії доводиться одна камера відеоспостереження. Однак, мало хто знає, що округ Хамерсміт і Фулхем у Лондоні мають найбільші схеми відеоспостереження щодо решти території країни. Проект Хамерсміт Ратуша – це змішання державних і комерційних систем відеоспостереження, що зрештою складають дуже велику і ретельну систему відеоспостереження в цілому.

“Громадський простір партнерів може бути визначено як простір приватних компаній, які мають особисту зацікавленість у добробуті суспільства і систем відеоспостереження, які захищають його”, – пояснив Джон Болдуін, адміністративний директор Chroma Vision Limited, системного інтегратора даного проекту. “Наприклад, футбольний клуб Челсі є частиною цього проекту відеоспостереження, тому громадські адміністратори можуть переглядати камери ФК Челсі.” Це спільне рішення. Проте, коли прийшов час вибирати виробника устаткування і платформи програмного забезпечення, Chroma Vision Limited запропонували партнерам віддати вибір на користь Hikvision, і ті були вражені.

Програмне забезпечення IVMS-4200 є основою цього спільного рішення і працює як загальна платформа для відеореєстраторів і камер, які з’єднуються у відділеннях поліції та інших адміністративних органах у загальну мережу. Це програмне забезпечення дозволяє всім цим людям переглядати різні місця всієї західної частини Лондона, використовуючи ПК для доступу до системи. Важливо відзначити, що будь-яке зображення, яке представляє інтерес відразу може бути надіслане на спеціальні монітори у центральній диспетчерській. Ці монітори дозволяють чиновникам у диспетчерських легше та ефективніше визначити будь-яку потенційну загрозу і миттєво реагувати на неї. Зі встановленням відеореєстраторів та програмного забезпечення Hikvision, станції спостереження отримали можливість фіксувати 80% усіх інцидентів негайно в місцевих відділах поліції. Це, у свою чергу, дозволило операторам продовжувати надавати активний моніторинг і підвищити загальну ефективність безпеки. Справді, в одному з випадків, завдяки цьому обміну відеоінформацією, поліції вдалося затримати підозрюваного у вбивстві через 30 хвилин після скоєння злочину. Ґрунтуючись на цьому успіху, камери Hikvision поетапно встановлюються до повної відмови від теперішнього застарілого обладнання. І цей процес, як очікується, прискориться.