Захист ваших активів до початку пожежі

 

Сьогоднішні тепловізори більше, ніж просто допомагають захистити периметр в умовах низької освітленості – вони також можуть допомогти захистити ваші активи від вогню. Якщо ви хочете отримати попередження до початку пожежі, у новітніх тепловізорів є все, що вам потрібно – все в одному економічному і сучасному пристрої.

Пожежа може мати руйнівні наслідки для будь-якого бізнесу. Всього за кілька хвилин пожежі можуть вийти з-під контролю, спустошити майно і нанести дорогий збиток, який може перервати роботу на тижні, місяці або назавжди.

Ті, чия діяльність становить особливу пожежну небезпеку – наприклад, фабрики, склади, офісні комплекси та школи – можуть отримати величезну вигоду від установки тепловізійних камер, деякі з яких можуть виявляти ознаки пожежі задовго до того, як вона спалахне. Але для малих і середніх організацій установка або додавання подібних камер в систему відеоспостереження може бути дорогим і складним процесом.

Цікаво відзначити, що кілька новаторів в індустрії відеоспостереження вирішують цю проблему за допомогою попереджувальних рішень. Тепловізійні камери ідеально підходять для запобігання пожежам, створюючи рентабельний, всеосяжний і сучасний пакет, який ідеально підходить для малих і середніх підприємств, що піклуються про ефективність.

Тепло: прекрасне джерело зображень для всього

Кожен об’єкт розсіює тепло. Ці інноваційні камери “бачать” це тепло на будь-якому рівні, але розпізнають, коли це тепло підвищує ризик загоряння. Приклади включають електричні прилади, що досягають аномально високих температур, недопалки і багато іншого.

Тепловізійні камери використовують датчики для вимірювання цього тепла, переводячи різні показники температури в зображення. Завдяки контрастним кольорам для рівнів тепла користувачі можуть легко визначати ризики загоряння набагато чіткіше, ніж при використанні звичайної оптичної камери.

Гасіння пожежі ще до того, як він спалахне

Для запобігання пожежам сучасні тепловізійні камери виявляють температурні аномалії, щоб відстежувати критичні зміни температури в місці, які припускають, що пожежа може ось-ось спалахнути. Користувачі встановлюють поріг для верхньої межі температури; камера спрацьовує при досягненні цієї межі, даючи командам реагування шанс запобігти пожежі до того, як вона повністю розгориться.

Коли неможливо визначити температуру або якщо пожежа вже спалахнула, деякі тепловізійні камери використовують алгоритм динамічного виявлення пожежі для виявлення пожежі ще на її ранніх стадіях. Це викликає тривогу, але, більш того, камера автоматично переміщується в передбачуване місце, дозволяючи користувачам підтвердити джерело тривоги і вжити відповідних заходів задля безпеки персоналу.

Відзначені нагородами тепловізійні камери від Hikvision

Тепловізійні камери Hikvision є одними з найбільш інноваційних і надійних на ринку. Наша тепловизионная і оптична мережева турельна камера отримала нагороду за інноваційні досягнення на конкурсі Detektor International Awards 2019 Швеції завдяки поєднанню інтелектуальної аналітики з тепловими та оптичними технологіями, надаючи «вражаюче рішення для раннього виявлення та оптимальної продуктивності».

Ідеально підходять для складів, музеїв, центрів обробки даних і офісів, тепловізійні камери Hikvision використовуються власниками малого бізнесу і організаціями по всьому світу, які прагнуть до підвищення операційної ефективності і економії коштів.